cushu napisał(a):Ghost World - :spoko:
)Uri napisał(a):wierzcie lub nie, w wieku 22 lat obejrzałem po raz pierwszy Ojca Chrzestnego... genialny film, nie za bardzo jest o czym pisać bo nie ma się do czego przyczepić, a każdy element filmu jest doskonały... gimme more.



a nie byłes głodny ogladajac go?cushu napisał(a):Żyć szybko, umierać młodo - Na ten temat nakręcono już wiele ciekawszych filmów.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości