zrobta ludziska cos z to pogodo

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Suzy » sobota, 7 lip 2007, 22:14

ale do jutra to się chyba wypogodzi :|
no tak...do deszczów doszły jeszcze wiatry a ja rano ruszam na kajaki...
na wszelki wypadek zapakowałam ponczo, polara i strój kąpielowy :lol:
ciekawe co mi się przyda :roll:
tak czy inaczej trzeba być przezornym i przygotowanym na każdą ewentualność... :twisted:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez mimoza » niedziela, 8 lip 2007, 08:58

Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez telka_es » niedziela, 8 lip 2007, 11:58

nad morze nadciąga słoneczko, a ja wyjeżdżam, wszystko jak na złość

(i właśnie marudze i narzekam)

pech to pech, połowa lipca a ja jeszcze anie razu na plażowym ręcniczku się nie wylegiwałam........ :cry:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Agunia » niedziela, 8 lip 2007, 12:03

telka_es napisał(a):nad morze nadciąga słoneczko, a ja wyjeżdżam, wszystko jak na złość

(i właśnie marudze i narzekam)

pech to pech, połowa lipca a ja jeszcze anie razu na plażowym ręcniczku się nie wylegiwałam........ :cry:


spoko Laska ;) obstawiam, że jutro znowu będzie brzydko :lol:
obym się myliła :]
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez telka_es » niedziela, 8 lip 2007, 12:06

Agunia lepiej jedna by się wypogodziło i niech tak trzyma do końca sierpnia albi i września.... wtedy i ja skorzystam i wczasowicze na wszystkich turnusach - przee wszystkim koloniści - szkoda mi dzieciaków ze slaska czekają cał rok na wakacje.... przyjeżdzaja a tyu bum - siedza w ośrodkach, w kinie, na basenie, bo pogody nie ma...........

wiec zaklinajmy słoneczko - ja je tak uwielbiam............
:twisted:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Agunia » niedziela, 8 lip 2007, 12:47

ptaku napisał(a):Aga: mylisz się :twisted:

Jutro pogoda do samego wieczora włącznie, szczególnie włączeni, musi być ładna.... po prostu musi. Nie ma wyboru :twisted:


to dobrze, że mnie z błędu wyprowadziłeś :P
jeśli będzie tak jak mówisz, to chyba nawet poleżę na słoneczku na ogrodzie :P
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Sowa » niedziela, 8 lip 2007, 18:41

Może padać .Darmowe mycie samochodu. :lol:
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez Elfik » niedziela, 8 lip 2007, 19:23

Sowa napisał(a):Może padać .Darmowe mycie samochodu. :lol:

To przecież przez tydzień lało, jeszcze masz brudny samochod :?: :lol:
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez MAJAK » niedziela, 8 lip 2007, 21:14

Na dzień to 13 lipca zwołana jest sesja R.M. Proponuję aby radni wzorem posłów - którzy o ile dobrze pamiętam ubiegłego lata modlili sie o deszcz - wymodlili dla nas słoneczną pogodę. Może choć raz zasłużą na dietę. :D
MAJAK
Bywalec
 
Posty: 37
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 19:01
Lokalizacja: z morza

Postprzez mimoza » niedziela, 8 lip 2007, 23:01

jasne, szczególnie centrusie
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Ginger » sobota, 14 lip 2007, 17:21

No i jest słońce!
Ginger
Bywalec
 
Posty: 33
Dołączył(a): czwartek, 12 lip 2007, 19:53

Postprzez Ginger » sobota, 14 lip 2007, 17:22

Chyba modlitwy poskutkowały.
Ginger
Bywalec
 
Posty: 33
Dołączył(a): czwartek, 12 lip 2007, 19:53

Postprzez Sowa » sobota, 14 lip 2007, 18:50

Ponieważ posiedzenie Rady przebiegło dość szybko i sprawnie?
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości