keeper napisał(a):"Die Hard.4.0", a bo wszyscy stali w kolejce przed kinem, to my za wszystkimi. Fajnie bylo zobaczyc Bruce`a w akcji...tym razem detektyw walczy z wirtualnymi terrorystami, a ze sam o komputerach ma blade pojecie, stosujac raczej stare ,sprawdzone metody czyli w leb i "skopa", nie brakuje dawki humoru. Duzo wybuchow, poscigow (pierwsza liga poscigowa), wczesniej wspomniane "w leb i skopa",a wszystko zakonczone oslawionym "jupi jajej madafaka"Fajny film, obejrzyjcie...
no wlasnie dzisiaj planuje na to isc. zobaczymy


Fajny film, obejrzyjcie...
ludzie kulali sie wczoraj ze smiechu w kinie na zajawce 

