Czy ktoś wie, gdzie i czy w ogóle można gdzieś w Kołobrzegu kupić wodę Kryniczanka?
Będę wdzięczny za informacje.


loisslane napisał(a):Coś dziwnego dzieje się ostatnio z wodami mineralnymi: zauwazyłam, ze już w kilku sklepach coraz trudniej kupić najzwyklejszą wodę bez żadnych udziwnień w rodzaju aromatów owocowych. Niegazowanego półtoralitrowego Żywca na moim osiedlu ze świecą mogę szukać, za to wybór wód smakowych różnych producentów jest wręcz oszałamiający. Mam wrażenie, że sklepy zaczynają wycofywać tradycyjne wody mineralne kosztem tego aromatyzowanego paskudztwa
loisslane napisał(a):Coś dziwnego dzieje się ostatnio z wodami mineralnymi: zauwazyłam, ze już w kilku sklepach coraz trudniej kupić najzwyklejszą wodę bez żadnych udziwnień w rodzaju aromatów owocowych. Niegazowanego półtoralitrowego Żywca na moim osiedlu ze świecą mogę szukać, za to wybór wód smakowych różnych producentów jest wręcz oszałamiający. Mam wrażenie, że sklepy zaczynają wycofywać tradycyjne wody mineralne kosztem tego aromatyzowanego paskudztwa
Bo te wody lecznicze są w zielarskich itp. Z wyborem pozostałych wód mineralnych jest u nas wiekszy problem. Może delikatesy na waryńskiego, albo prośba do właściciela jakiegos sklepu żeby tą wodę sprowadzał 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości