Co na śniadanko? :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez QB » czwartek, 10 maja 2007, 18:58

nic plus papieros i kawa:)
QB
Twardziel
 
Posty: 76
Dołączył(a): wtorek, 17 paź 2006, 23:48

Postprzez cichy » piątek, 11 maja 2007, 09:52

rano skromne 2 bulki z pasztetem, pomidorem i szczypiorkiem :)
teraz 1l maslanki i duuuuzo platkow :D :D :D
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Agunia » piątek, 11 maja 2007, 10:37

mleko i płatki, które wyglądają jak ciasteczka i smakują jak ciasteczka :D
a teraz kawa i "frutti di mare" - uwielbiam te czekoladki :]
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Agunia__ » sobota, 12 maja 2007, 17:07

cholernie ostre wegierskie danie z kabaczka, papryczek chilli, cebuli, mieska mielonego i makaronu - nie wiem jak sie zwalo ale wypala od srodka :)
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Postprzez cichy » sobota, 12 maja 2007, 17:16

dzisiaj tylko browarek na kaca :P
a i nieco pozniej 2 kielbaski i szaszlyk z grilla :D
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Agunia__ » poniedziałek, 14 maja 2007, 08:14

kawa kawa kawa kawa kawa i kawa, no i kilka chipsow na zagryche ;)
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Postprzez Suzy » poniedziałek, 14 maja 2007, 14:46

...z moją manią świeżości jedzonych potraw
przed wekendowym wyjazdem wyczyściłam lodówkę...
...nie tylko nie miałam więc po powrocie z wojaży o 4 nad ranem nic do zjedzenia...
ale nie miałam też co zabrać do pracy na śniadanie...
skończyło się pożyczonym pasztetem na śniadanko
pożyczoną kawą na II śniadanko
i okropną herbatką owocową :?

...ale w perspektywie dziś czeka na mnie obiadek
w postaci pysznej rybki z frytkami :oops:

nie ma więc co marudzić, gdyż nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło...
człowiek zapewne bardziej doceni dzięki temu smak obiadu
szczególnie właśnie po tak okropnym kulinarnie wekendzie :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez cichy » czwartek, 17 maja 2007, 10:19

rano 4 kanapki z kremem czekoladowym...
teraz 3 bulki z serkiem, pasztetem i jajkiem. na deser 3 paczki :D
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Koala » czwartek, 17 maja 2007, 10:22

4 parówki 2 herbaty i 8 kromek chlebka z serem :D
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Konsul » czwartek, 17 maja 2007, 11:17

Szczerze powiem, a kogo to obchodzi, co kto je na śniadanie ????
Jakaś forma ekshibicjonizmu????
Ktoś żre tyle, ktoś tyle. Ktoś się martwi o sylwetkę, ktoś nie. I co z tego???? Niesamowite, doprawdy :lol: :lol: :lol: :lol:
Ps. Dla ŁUkasza, z domu piszę, nie z pracy. Urlop mama. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Konsul » czwartek, 17 maja 2007, 11:35

Achaja napisał(a):
Konsul napisał(a):Szczerze powiem, a kogo to obchodzi, co kto je na śniadanie ????
Jakaś forma ekshibicjonizmu????
Ktoś żre tyle, ktoś tyle. Ktoś się martwi o sylwetkę, ktoś nie. I co z tego???? Niesamowite, doprawdy :lol: :lol: :lol: :lol:


a co Ty tak bojowo nastawiony?? skoro masz urlop powinieneś być wyluzowany :D

temat jak temat w końcu to haydepark mozna pisac o wszystkim

i jak to piszą - jak temat sie komus nie podoba nie musi w nim pisać :)

Urlop mam, ale akurat nie z powodu, który chciałbym.
Bo głupie jest gadanie, co wszamałem na śniadanie, obiad, kolacje etc.
Myślałem, że chodzi o fajne przepisy. Ale nie, zżarłeem 10 parówek, pół chleba i 100 ogórków - kurna super. :lol:
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości