

??
Achaja napisał(a):Konsul napisał(a):Szczerze powiem, a kogo to obchodzi, co kto je na śniadanie??
Jakaś forma ekshibicjonizmu????
Ktoś żre tyle, ktoś tyle. Ktoś się martwi o sylwetkę, ktoś nie. I co z tego???? Niesamowite, doprawdy![]()
![]()
![]()
![]()
a co Ty tak bojowo nastawiony?? skoro masz urlop powinieneś być wyluzowany![]()
temat jak temat w końcu to haydepark mozna pisac o wszystkim
i jak to piszą - jak temat sie komus nie podoba nie musi w nim pisać

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości