studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez telka_es » wtorek, 17 kwi 2007, 17:59

męciona......... do południa w iuridicum i nic nie załatwione ;/

po południu zajęcia jedne odbębnione test napisany , drugie odwołane niestety ( a niestety dlatego że się na nich pojawiłam ;/)
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Nemo » piątek, 20 kwi 2007, 11:15

Wczoraj się dowiedzieliśmy, że za tydzień jest koło z ''kolorowania literek''. Słówka mają być ze "Słownika ortograficzno-ortofonicznego''. ;/ Biedna pani w kserze musiała powielić ten wspaniały :wink: słonik parę razy. ( w bibliotece były tylko 3 sztuki........)
Także nie pozostaje mi nic innego jak tylko całodniowe spotkanie z tą książeczką ....... :x :shock: :evil: :evil: . Nie jestem szczęśliwa z tego powodu........niestety....... ;/
Gdyby pani z ćwiczeń była normalna i mówiła po ludzku , to by było fajnie, a tak to :wstyd: [smilie=chair.gif]

[smilie=book.gif] [smilie=book.gif] :? :?

P.S. Wie ktoś może czy Agnes żyje ?
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez telka_es » sobota, 21 kwi 2007, 07:48

studiowanie jest cool...

ja uwielbiam wizyty w dziekanacie.... i wykłady.... jaką mam potam mobilizacje do nauki po przebywaniu z mądrymi ludźmi, ostatnio w ramach zajęć praktycznych cały dzień spędziłam w sądzie...... tak mi sie podobalo, że po powrocie do domku od razu do książeczek zasiadłam...... wszyscy się mi dziwią że sie tyle ucze........ ale ja chce....... dziwna jestem - moze??? ale to lubie.......
tylko po co te egzaminy i stress z nimi związany - niepotrzebne.....

ja wale :doh: co ja wogolle wypisuje.... :lol:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez telka_es » niedziela, 22 kwi 2007, 04:17

kochqm stud3nckie życie...... ie chciałabum zamieniać go na jakiekolwiek inne......

ale niestety czas ucieka...............



ide lulu dobranoc
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Elfik » środa, 2 maja 2007, 21:36

Czy magisterka nie mogłaby się napisać sama :evil: Czas ucieka, a mi wcale nie przybywa motywacji do pisania, no chyba, ze na forum :wink: Ciągle dzieje sie tyle ciekawszych rzeczy.
Gdyby chociaż tak w ramach kompromisu móc podyktować tekst zamiast go wklepywać literka po literce :D
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez Elfik » środa, 2 maja 2007, 21:44

Wybory samorządowe w III RP :) Temat fajny, co nie zmienia faktu, że trzeba go przelać z głowy do worda...
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez telka_es » środa, 2 maja 2007, 21:57

Elfik napisał(a):Wybory samorządowe w III RP :) Temat fajny, co nie zmienia faktu, że trzeba go przelać z głowy do worda...


łatwy miły i przyjemny temacik.........




a wie ktoś może coś nt. współpracy administracji publicznej z III sektorem (w szczególności chodzi mi o organizacje pożytku publicznego) - problem partnerstwa publiczno- prywatnego.

publikacje naukowe, wyniki badań, jak ta współpraca przebiega w ostatnim czasie..... ???

najnowsze badania jakie udało mi sie znaleźć to rok 2004, czyli zaraz po wejściu ustawy a ja potrzbuje czegoś świeższego nowych doświadczeń......

może coś na przykładzie współpracy gminy, powiatu Kołobrzeg z III sektorem...
orientuje się ktoś moze >>????
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Elfik » środa, 2 maja 2007, 22:03

Ta część ksiażkowa to akurat zaden problem, jak to mói mój promotor "szkolna jazda" :) Gorsze jest tkwienie po uszy w ordynacjach, czy ustawach samorządowych (nasz system prawny i ciagłe zminy prawa powodują rosnace stosy makulatury :wink: ). Na szczęście to też mam w wiekszosci za sobą. Teraz mnie czeka analiza wyników w regionie na podstawie danych z PKW. Te rozdzialy są nieco pracochłonne i w niewielkim stopniu ksiażkowe.
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez telka_es » środa, 2 maja 2007, 22:06

Współpraca administracji publicznej z III sektorem - konkurencja czy partnerstwo??
<musze ocenić okres od 2003r. wejście w życie Ustway o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie - >do teraz>

jakbym miała wiad. z Kg mogłabym pisać w oparciu doświadczenia samorządu i programy współpracy uchwalone w Kg o ile takie wogóle uchwalono..........

dzięki za chęć pomocy, jak coś odkryjesz będę bardzo wdzięczna......
i się odwdzięczę .......
hehhe........
:wink:


p.s. popytasz u siebie tzn. gdzie ?? (ciekawska jestem) :twisted:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Elfik » środa, 2 maja 2007, 22:08

WZT, jeśli chodzi o tego Bubla, to wybory parlamentarne są jego domeną :) A spoty wyborcze to osobny temat rzeka, uwielbiam je ogladać w czasie kampanii wyborczej, nic tak nie poprawia humoru jak egotyczne komitety i ich domorosłe metody kręcenia materiałow wyborczych :lol:
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości