po południu zajęcia jedne odbębnione test napisany , drugie odwołane niestety ( a niestety dlatego że się na nich pojawiłam
)
Biedna pani w kserze musiała powielić ten wspaniały
słonik parę razy. ( w bibliotece były tylko 3 sztuki........)
. Nie jestem szczęśliwa z tego powodu........niestety.......
co ja wogolle wypisuje.... 
Czas ucieka, a mi wcale nie przybywa motywacji do pisania, no chyba, ze na forum
Ciągle dzieje sie tyle ciekawszych rzeczy.

Elfik napisał(a):Wybory samorządowe w III RPTemat fajny, co nie zmienia faktu, że trzeba go przelać z głowy do worda...
?
Gorsze jest tkwienie po uszy w ordynacjach, czy ustawach samorządowych (nasz system prawny i ciagłe zminy prawa powodują rosnace stosy makulatury
). Na szczęście to też mam w wiekszosci za sobą. Teraz mnie czeka analiza wyników w regionie na podstawie danych z PKW. Te rozdzialy są nieco pracochłonne i w niewielkim stopniu ksiażkowe.
(ciekawska jestem) 
A spoty wyborcze to osobny temat rzeka, uwielbiam je ogladać w czasie kampanii wyborczej, nic tak nie poprawia humoru jak egotyczne komitety i ich domorosłe metody kręcenia materiałow wyborczych 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości