Sowa napisał(a):Mam nadzieję , że Prezydent GROMEK zawsze rozpatrzy każdą sprawę z dwóch stron i
obiektywnie , nie patrząc na wartość "umocowania".
Poprawi to sytuację w wielu firmach obsługujących ludzi "umocowanych".
hehehe nadzieja matka......... wielu dzieci
prezydent Gromek w swych obietniach przedwyborczych z deczka się zapędził nie zwracając uwagi na to, że nie będzie mógł ich zrealizować i teraz przychodzą funfle chcąc załatwić pewne sprawy do pana prezydenta, a ten na to swoją formułką :" No wiesz Zdzichu, KAziu, Józiu (czy inny człeku), tak bardzo bym chciał ale wiesz ci
Urzędnicy to wszystko ich wina

ni da rady
jak na razie jego obiektywizmu nie widać tylko spychanie winy........ której nie ma......
ale co prosty człowiek może na ten temat wiedzieć
ps.sory że tak poza tematem.......
a wracając do tematu - to jak się zdenerwuję to lipa wrzeszcze na wszystkich dookoła, tak więc lepiej sie nie zbliżać

ale to musi byc naprawde coś poważnego,
błahostkami się nie przejmuję - jeden wielki zlew
chociaż zdrowsza bede
