dokładnie, podzielam w całej rozciągłościcushu napisał(a):Szkoda czasu na debili... Ja olewam, niech się kiszą we własnym sosie i zdychają od oparów własnej głupoty..
, nie trace energii na debili, wolę pójść na spacer, wciągnąć świeże powietrze
. Zresztą mnie cieżko jest wyprowadzić z równowagi jak sie komus to już uda to "gratulacje", spokojna istota ze mnie ![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)

...jakos tak mam, ze naprawde nie porafie sie dlugo gniewac...tzn. nie zapominam, mam za dobra pamiec
, ale nie wzbudza we mnie to juz takich emocji
, nie chce nikogo zabijać..
