co robisz jak cię wnerwi.... bliźni...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » poniedziałek, 19 mar 2007, 17:50

cushu napisał(a):Szkoda czasu na debili... Ja olewam, niech się kiszą we własnym sosie i zdychają od oparów własnej głupoty..
dokładnie, podzielam w całej rozciągłości :) , nie trace energii na debili, wolę pójść na spacer, wciągnąć świeże powietrze :) . Zresztą mnie cieżko jest wyprowadzić z równowagi jak sie komus to już uda to "gratulacje", spokojna istota ze mnie :]
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez mimoza » poniedziałek, 19 mar 2007, 18:34

kamila napisał(a):
cushu napisał(a):Szkoda czasu na debili... Ja olewam, niech się kiszą we własnym sosie i zdychają od oparów własnej głupoty..
dokładnie, podzielam w całej rozciągłości :) , nie trace energii na debili, wolę pójść na spacer, wciągnąć świeże powietrze :) . Zresztą mnie cieżko jest wyprowadzić z równowagi jak sie komus to już uda to "gratulacje", spokojna istota ze mnie :]


zabijaj ich urodą i wdziękiem
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Martius » poniedziałek, 19 mar 2007, 18:37

A/ Odpłacę mu.
B/ Oleję go.
C/ Pójdę się wyżyć, na czymś innym
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez cichy » poniedziałek, 19 mar 2007, 18:50

czekam 15 minut i gniew sam przechodzi :P...jakos tak mam, ze naprawde nie porafie sie dlugo gniewac...tzn. nie zapominam, mam za dobra pamiec ;), ale nie wzbudza we mnie to juz takich emocji
Ostatnio edytowano poniedziałek, 19 mar 2007, 19:01 przez cichy, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez cushu » poniedziałek, 19 mar 2007, 18:54

Martius napisał(a):C/ Pójdę się wyżyć, na czymś innym


A to tez mi się czasami zdarza.. w sumie najlepsza i najzdrowsza technika. Najlepiej zjechać jakąś niewinną osobę, tak z góry na dół, żeby się poryczała.. Takie niewinne łzy działają jak najlepszy środek uspokajający.. człowiekowi sie robi głupio, zaczyna przepraszać i ma już inne problemy na głowie :lol:
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez cichy » poniedziałek, 19 mar 2007, 19:17

no tak, ale przez te 15 minut moze sie troche wydarzyc :P...zazwyczaj wtedy mowie co mysle... :P
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Vin » poniedziałek, 19 mar 2007, 20:32

wrzeszcze na blizniego
ale najczesciej mysle sobie :
czekaj czekaj zarazo mała, wszystko co dane będzie oddane, to tylko kwestia czasu :twisted:

i generalnie jestem miła :wink:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez kamila » poniedziałek, 19 mar 2007, 21:15

mimoza napisał(a):zabijaj ich urodą i wdziękiem
no co ty? :oops: , nie chce nikogo zabijać..

:)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez mimoza » poniedziałek, 19 mar 2007, 21:26

kamila napisał(a):
mimoza napisał(a):zabijaj ich urodą i wdziękiem
no co ty? :oops: , nie chce nikogo zabijać..

:)


aha...

a może jednak...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez agentWomen » poniedziałek, 19 mar 2007, 21:26

kamila napisał(a):dokładnie, podzielam w całej rozciągłości :) , nie trace energii na debili, wolę pójść na spacer, wciągnąć świeże powietrze :) . Zresztą mnie cieżko jest wyprowadzić z równowagi jak sie komus to już uda to "gratulacje", spokojna istota ze mnie :]

Tak tak tralala
hehehe (No dawno nic tutaj nie pisałam, ale nie mogę sie powstrzymać od komentarza na temat posta mojej najdroższej przyjaciółki :twisted: )
Moje słonko można wyprowadzić z równowagi, ale jej sposób na to to jest zamaszysty FOCH :P , ale jakże uroczy, a te rumieńce na buźce... :roll:
No to pozdrawiam Cie Kamilko
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez kamila » poniedziałek, 19 mar 2007, 21:39

mimoza napisał(a):a może jednak...
ale po co? żeby mieć kogoś na sumieniu? eee.. no coś ty, to nie w mej naturze ;)

Aguś: bo ja się gniewać nie umiem na ludzia :oops: :P . Buziaczki :D
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Tisaja » poniedziałek, 19 mar 2007, 22:38

Wszystko zależy od kalibru...
Jezeli tylko mnie zdenerwuje.. i nic sie z tym nie wiąże.. nie rani gdzieś głęboko.. to zwyczajnie zlewam delikwentkę/ta . Najczęściej z uśmiechem na twarzy, co deprymuje przeciwnika.. i koniec ( nieważne, ze wulkan we mnie-chwilowy). Osoba raz spalona nigdy nie będzie juz w stanie mnie zdenerwować...
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez mimoza » poniedziałek, 19 mar 2007, 23:42

jak Wy to robicie...?
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości