Zakladam spodnie zaczynajac zawsze od lewej nogi, jeszcze nigdy nie zdarzylo sie na odwrot


i do tego je też liczyłam...

RUDA napisał(a):ja to z kolei jak wsiadam do samochodu koniecznie wlaczam radyjko,
bez muzy nie jade

kamila napisał(a):cushu napisał(a):aaa... to ja jak spie, zawijam sobie koldre w stopach, zeby mi wampiry nie weszlyteż zawijam sobie kołderke, ale też miętole, ocieram je sobie jedna o drugą, zawsze jakoś szybciej zasypiam
no i oczywiście przed snem musi być papieros
) - musze w spokoju wypić kawe, zawsze z mlekiem
)
chęć na długą rozmowę (za dużo wtedy palimy...) no i obowiązkowo kazdego wieczora zapalam waniliowa świeczke w pokoju
trza było mi powiedzieć, a nie się tyle lat męczyłaśSylwia napisał(a):nie mogłam znieść tego Twojego ocierania stopa o stopę, jak bylyśmy male i razem spałyśmy![]()

to samo, ale nie chcę tego zmieniaćSylwia napisał(a):zawsze czytam ksiazki o tej samej tematyce... musze kiedys to zmienić

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości