rytualy

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Flo » niedziela, 17 gru 2006, 22:54

chodze zawsze prawa strone, a gdy niose plecak w rece to uniemozliwiam zlodziejowi wyrwanie go, poniewaz zawsze chodze przy krawezniku, scianie, plocie itd itp :P

Zakladam spodnie zaczynajac zawsze od lewej nogi, jeszcze nigdy nie zdarzylo sie na odwrot :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » poniedziałek, 18 gru 2006, 09:57

-zasypiam przy włączonym telewizorze, ale odwrócona do niego tyłem ;p
- zawsze zasypiam przytulając jedną poduszkę, a pod głową muszę mieć drugą ;p
- jak zasypiam to muszę kilka razy otworzyć oczy i sprawdzić czy nikogo nie ma ;/
- jak się przebieram [bo wychodzę] to nigdy nie zapinam spodni, dopóki nie zrobią ostatni raz przed wyjściem siusiu [za dużo roboty: zapinać - rozpinać - znowu zapinać] ;p
- też jem ptasie mleczko obgryzając czekoladę najpierw, no i delicje - galaretka na końcu :)
- kiedyś też miałam manię liczenia wszystkiego... bosh... dobrze, że już nie mam... ale było to wszystko... np. wzroki na ścianach, kafelki...
- jak wchodzę do łazienki np. umyć ręce to zawsze muszę się uczesać i wykremować buzię - nie wyjdę też z domu, jak nie wykremuję buzi
- miałam też manię nie stawania na łączenia między płytami na chodnikach... ;/ i do tego je też liczyłam...
- jak jestem sama w domu i muszę się iść umyć albo do kuchni to zapalam światło w pokoju i przedpokoju inaczej się nie ruszam ;p
- jak jestem w toalecie to czytam etykiety na wszystkim co się da :D

noo... to chyba tyle... ;p
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Mafi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez cichy » poniedziałek, 18 gru 2006, 10:04

RUDA napisał(a):ja to z kolei jak wsiadam do samochodu koniecznie wlaczam radyjko,
bez muzy nie jade :twisted:

oj, jeszcze kilka slodkich rytualow masz ;)

zawsze zaslaniam zaluzje pod katem do zewnatrz, aby slonce mnie rano nie budzilo
lubie miec jedna mala poduszke, ktora nakladam na twarz, rowniez aby slonce nie budzilo :P
takze zawijam koldre, aby mi stopy niemarzly :P
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Mafi » poniedziałek, 18 gru 2006, 10:42

To jeszcze sobie coś przypomniałam:
- po domu chodzę bez stanika i w kolorowych [czyt. obciachowych skarpetkach] ;p
- rano zawsze najpierw włączam komputer, a potem idę do toalety, żeby nie siedzieć i patrzeć jak się komp ładuje
- najpierw włączam gg - przeglądam opisy a potem forum no i odpalam radio
- zawsze rano w łazience siedzę 40 min... bez zegarka
- zupę nakładam do małej miseczki a nie talerza ;p
- herbatę i kakao pijam z kubka, a wody i gazowane napoje ze szklanek ;p
- żeby oglądać film muszę mieć zgaszone światło i zasłonięte okna...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez keeper » poniedziałek, 18 gru 2006, 10:55

Zawsze ,kiedy spojrze na dlonie musze od razu spojrzec na nogi, u siebie i u kogos. Bezwzglednie.. 8) Spanie po prawej stronie lóżka, ale to chyba bardziej nawyk niz rytual.
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez keeper » poniedziałek, 18 gru 2006, 11:30

o wlasnie SatH z tymi sms-ami, zawsze dostaje powitalnego sms-a o 6.54 rano. ale to chyba rytual wysylajacego. No ale ja zawsze go czytam :wink:
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Konsul » poniedziałek, 18 gru 2006, 11:38

Zawsze otwieram zamki prawą ręką.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez james » poniedziałek, 18 gru 2006, 11:51

piwko po pracy :wink: jak nie strzele to wzrasta mi cisnienie a puls skacze do 200 :P
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez Flo » poniedziałek, 18 gru 2006, 14:08

to juz powinno byc rytualy i nawyki :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sylwia » poniedziałek, 18 gru 2006, 15:03

fajny temat :)

kamila napisał(a):
cushu napisał(a):aaa... to ja jak spie, zawijam sobie koldre w stopach, zeby mi wampiry nie weszly :lol:
:lol: też zawijam sobie kołderke, ale też miętole, ocieram je sobie jedna o drugą, zawsze jakoś szybciej zasypiam :)
no i oczywiście przed snem musi być papieros :P

nie mogłam znieść tego Twojego ocierania stopa o stopę, jak bylyśmy male i razem spałyśmy :P

wstaję 1,5 godziny przed wyjsciem na uczelnie (i tak sie prawie zawsze spozniam na zajecia ;) ) - musze w spokoju wypić kawe, zawsze z mlekiem
jak wracam zawsze od razu wlaczam muzyke,
zawsze w tramwaju czytam ksiazke (no chyba, ze musze sie z czegos douczyc na zajecia ;) )
zawsze czytam ksiazki o tej samej tematyce... musze kiedys to zmienić,
spie zakryta całkiem, a do tego zawsze musze miec skrawdek kołdry pod głową
zawsze wieczorem wlącza mi się i mojej wspołlokatorce Sylwii :) chęć na długą rozmowę (za dużo wtedy palimy...) no i obowiązkowo kazdego wieczora zapalam waniliowa świeczke w pokoju
zasypiam ze sluchawkami w uszach
kolekcjonuje wszytkie zapisane kartki, na których licze jakieś zadania, na biurku zawsze leza jakieś muszelki
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez cushu » poniedziałek, 18 gru 2006, 15:54

Sylwia napisał(a):spie zakryta całkiem


Tez zakrywam sie po szyje, zeby mnie wampiry w szyje nie ugryzly i spie na brzuchu..
Pije czarna kawe z dwiema lyzeczkami cukru i i zimna woda, pale tylko Lucky Strike
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez Sylwia » poniedziałek, 18 gru 2006, 16:05

ale ja mam pod kołdrą nawet głowę :P
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Suzy » poniedziałek, 18 gru 2006, 16:11

zawsze po odpaleniu papierosa muszę pierwszym "machem" na niego dmuchnąć ...
najdziwniejsze, że nie mam pojęcie skąd mi się to wzięło :?
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez kamila » poniedziałek, 18 gru 2006, 18:04

Sylwia napisał(a):nie mogłam znieść tego Twojego ocierania stopa o stopę, jak bylyśmy male i razem spałyśmy :P
trza było mi powiedzieć, a nie się tyle lat męczyłaś [smilie=console.gif] :lol:

Sylwia napisał(a):zawsze czytam ksiazki o tej samej tematyce... musze kiedys to zmienić
to samo, ale nie chcę tego zmieniać :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 13 gości