Cecha charakteru, którą najbardzie cenisz w drugim człowieku

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Cecha charakteru, którą najbardzie cenisz w drugim człowieku

Postprzez Konsul » niedziela, 26 lis 2006, 18:30

Każdy z nas ma przyjaciół, bo cenimy ich za.... no właśnie, za co?
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Vin » niedziela, 26 lis 2006, 18:45

a ja nie mam przyjaciol
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Flo » niedziela, 26 lis 2006, 18:46

Vin napisał(a):a ja nie mam przyjaciol


kup sobie chomika

Za co cenie? Za chec wysluchiwania moich dziwnych pomyslow :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Vin » niedziela, 26 lis 2006, 18:47

Flo napisał(a):
Vin napisał(a):a ja nie mam przyjaciol


kup sobie chomika

Za co cenie? Za chec wysluchiwania moich dziwnych pomyslow :twisted:


mam chomika :P
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez FiDo » niedziela, 26 lis 2006, 19:07

ja mam bardzo waska definicje slowa 'przyjaciel'. napisze wiec, ze najbardziej cenie ludzi, ktorze poznaja, a nie mysla, ze znaja :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kayanah » niedziela, 26 lis 2006, 21:10

za szczerość i konsekwencje w działaniach...
Avatar użytkownika
kayanah
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): środa, 15 lis 2006, 20:39

Postprzez K@sia » niedziela, 26 lis 2006, 22:20

Przyjaciela cenię za to, że zawsze wysłucha, pocieszy i poradzi.... :D

Ktoś kiedyś podał taką definicję przyjaciela:
Prawdziwy przyjaciel to ktoś kto wie o Tobie wszystko a mimo to nadal Cię kocha... :D

Trudno nie przyznać mu racji.... :P
Avatar użytkownika
K@sia
Ważniak
 
Posty: 202
Dołączył(a): środa, 25 paź 2006, 23:20
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórz@

Postprzez Colberg » niedziela, 26 lis 2006, 23:44

Przyjaciele? Jacy przyjaciele?
Nie miałem i nie mam. Nie potrzebuję. :twisted:
Za to znajomych... hmmm... Stanowczo zbyt wielu.
Może coś trafić, jak się co trzeciej na ulicy spotkanej osobie mówi "cześć" lub "dzień dobry".
Avatar użytkownika
Colberg
Ważniak
 
Posty: 223
Dołączył(a): wtorek, 28 gru 2004, 21:51
Lokalizacja: Danzig

Postprzez Tisaja » niedziela, 26 lis 2006, 23:53

Nie trzeba spotykać sie codziennie, nie trzeba o tym krzyczeć, nie trzeba... nic nie trzeba... Przyjaciele sa balsamem dla duszy, lekarstwem na lęk... SĄ. Nie oceniaja, nie obrazaja sie.. SĄ. Jeżeli nie potrafią pomóc... wysłuchają... po prostu.


"Wykreślić ze świata przyjaźń... To jakby zagasić słońce na niebie, gdyż niczym lepszym ani piękniejszym nie obdarzyli nas bogowie." (Cyceron)

PS
Przemyslałam te liste w telefonie ... i skróciłam- znacznie :wink:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 27 lis 2006, 13:03

szczerość... i lojalnośc...to chyba te dwie cechy odróżniają przyjaciela od kolegi...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Mafi » poniedziałek, 27 lis 2006, 13:06

Wcale, że nie każdy ma przyjaciół. :) Ja staram się ludzi wokół siebie dobierać starannie, dlatego tak mało ich jest. Ale cóż... Człowiek uczy się na błędach.

Ja u ludzi, którymi się otaczam cenię sobie przede wszystkim szczerość...

Szkoda, że tylko o jedną cechę chodzi, bo kilka ich jest.
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Mafi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez karolina » poniedziałek, 27 lis 2006, 17:02

szzcerość,uczciwość i lojalnosc,trudno nazawac przyjacielem kogos na kim nie mozna polegac w 100% :)
Avatar użytkownika
karolina
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): sobota, 30 sie 2003, 21:08
Lokalizacja: z mrągowa

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości