Wcale, że nie każdy ma przyjaciół.

Ja staram się ludzi wokół siebie dobierać starannie, dlatego tak mało ich jest. Ale cóż... Człowiek uczy się na błędach.
Ja u ludzi, którymi się otaczam cenię sobie przede wszystkim szczerość...
Szkoda, że tylko o jedną cechę chodzi, bo kilka ich jest.
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez
Mafi, łącznie edytowano 1 raz