Bezsennosc cd...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez redlovebloodgirl » niedziela, 22 paź 2006, 12:56

ja taka pobudke mam jutro :cry: ale to jedyny moment ciszy w akademiku :nosebleed:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Olga » niedziela, 22 paź 2006, 16:17

Wbrew moim przypuszczeniom i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu prawie wogóle w nocy nie spałam :shock: Przewalałam się z jednego boku na drugi. Noc ciągnęła się niemiłosiernie. Kiedy już myślałam, że jest ok. 6.00, postanowiłam spojrzeć na zegarek. Okazało się, że była 3.25 !! Normalnie myślałam, że się popłaczę. Po 5.00 zaczęłam błagać żeby noc się już skończyła, żeby zadzwonił budzik. Byłam już zmęczona tym 'niespaniem' i kiedy wreszcie usłyszałam znajomą melodyjkę, wyskoczyłam z wyrka jak nowo narodzona. Coś niedobrego się ze mną działo :lol: Już dawno mnie coś takiego nie spotkało [smilie=hmmm.gif] Koszmar. Aż boję się dzisiaj kłaść ;)
Ale była to jakaś odmiana ... zamiast dręczących mnie snów o tym 'co by było gdyby', totalna bezsenność :p
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Stavro » środa, 25 paź 2006, 01:00

A ja nie mogę coś dzisiajzasnąć...już drugą noc...ciekawe czemu...nawet chyba wiem...ale mam nadzieje ze minie do konca tygodnia...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Stavro » środa, 25 paź 2006, 01:12

SatH^Raa napisał(a):Stavro musisz sobie jakąś pracę zorganizować. Gwarantuje, że od razu zachce Ci się spać. :D


szukam... :wink:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez kamila » środa, 25 paź 2006, 11:34

Stavro napisał(a):
SatH^Raa napisał(a):Stavro musisz sobie jakąś pracę zorganizować. Gwarantuje, że od razu zachce Ci się spać. :D
szukam... :wink:
powodzenia :)
mnie o 04:00 komputer obudził, zachciało mu się buczeć 8) , na szczęście jakimś cudem się wyspałam :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Peny » czwartek, 26 paź 2006, 02:05

NataliaW napisał(a):Brrr....jutro musze wstać o 7 a mi sie spać nie chce....ani troszeczke... :help:

Zachce mi sie pewnie o 3, a 7 zamiast wstać to się przewróce na drugi bok... :|

Ja chce iść jutro na zajęcia-naprawde :help:

W razie co-zrobiłam sobie już kawe na rano w takim kubku co to ma długo ciepło trzymać :| I postawiłam koło łóżka... :P :lol:

hmm.. w sumie mam to samo :P od 8 zajecia, ale nie moge nie slyszec budzika bo jutro, a w zasadzie dzisiaj, naprawde wazny dzien :maruda: :P
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez scotsman » czwartek, 26 paź 2006, 12:09

dokladnie Natalio...chyba nie po to wyjechalas do Lodzi zeby tam przespac pol zycia...w dzien oczywiscie;)
scotsman
 

Postprzez scotsman » czwartek, 26 paź 2006, 23:19

heh a mialem isc dzis wczesniej spac...heh... dzien swstaka...
scotsman
 

Postprzez dziewuszka » czwartek, 26 paź 2006, 23:51

gorące mleko.. podobno pomaga... :)
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez scotsman » czwartek, 26 paź 2006, 23:57

dziewuszka napisał(a):gorące mleko.. podobno pomaga... :)



wczoraj pomoglo...dzis zapomnialem kupic :wink:
scotsman
 

Postprzez Stavro » poniedziałek, 6 lis 2006, 00:20

cos zasnac nie moge...to pewnie przez ta fale ktytyki jaka sie dzisiaj przeze mnie przelala z kazdej strony...heh...zycie
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości