studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Elfik » poniedziałek, 16 paź 2006, 17:58

WZT napisał(a):
ziomuś napisał(a):A my w czawrtek mamy impreze integarcyjna:)


sorki przez 3 lata nie zdarzyles poznac ludzi z swego roku???

A to takie dziwne? Ja np. mam 160 osób na roku i niektóre twarze poznałam dopiero na 3 czy 4 roku. Do tej pory nie znam nawet imion sporej grupy ludzi, mimo, że chodziłam na ćwiczenia ze wszystkimi możliwymi grupami (zawsze kombinuję coś z planem) Poza sporą grupą znajomych i ludźmi ze specjalizacji z resztą integruję sie wtedy, kiedy przypadkiem spotkamy sie na imprezie :)
Studia to nie liceum kiedy wszyscy sie zdążyli poznać w ciągu tygodnia :wink: za dużo tu ludzi...
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez Elfik » poniedziałek, 16 paź 2006, 18:56

No chyba, ze tak :) Tylko wtedy można to potraktować jako imprezę integracyjną w szerokim tego słowa znaczeniu, bo w końcu za każdym razem można sie coraz bardziej integrować :D
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez QB » wtorek, 17 paź 2006, 23:54

witam wszystkich!!

u mnie, powtarzanie roku w zakresie przedmiotu:)
QB
Twardziel
 
Posty: 76
Dołączył(a): wtorek, 17 paź 2006, 23:48

Postprzez Olga » środa, 18 paź 2006, 13:41

II rok się rozpoczął. Z 910 osób, które zaczęły rok temu (były 3 grupy) pozostało tylko ok. 400 osób :shock: Z mojej grupy są same niedobitki :lol: Walnęli nas w jedną wielką grupę :doh: Podejrzewam, że do grudnia grupa ta się wyraźnie uszczupli. Po pierwsze wiele osób ma po dwa warunki, a po drugie na wykłady będzie chodzić jak zwykle tylko połowa ;) Ale zacytuję tu kolegę:

"- my, studenci, przyszliśmy reklamować uniwerek...
- a powiecie, że oblewamy 3/4 studentów na każdym roku?
- a oblewacie?
- oblewamy!
- oblewają!
- a że zmieścimy 400 ludzi w sali dla 360ciu?
- a zmieścicie?
- zmieścimy!
- zmieszczą!
- i nie damy wszystkim miejsc siedzących!
- nie dadzą! UMK, jak mówią, tak robią!
"

Jestem bardzo zadowolona, że zaczęłam zaoczną Administrację rok temu :roll: W tym roku ktoś powiedział, że dotychczasowy program tych studiów jest zbyt prawniczy i prosty, więc trzeba go uspołecznić :? No i moja koleżanka ma przerąbane. O połowę więcej przedmiotów (porozbijali na mniejsze 'kawałki' te, które ja miałam i wcisneli jakieś inne dziwne), o połowę wiecej godzin :lol: Jak gdzieś jest dziura to wpychają filozofię .... ja mam luz, a ona jest załamana :lol: ;
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Martius » środa, 18 paź 2006, 14:32

:twisted:
heh lekturki lekturki lekturki lekturki tak tak
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez kurczaczek » środa, 18 paź 2006, 16:41

Szczerze to na dzień dzisiejszy znudziło mi się studiowanie.
Wszystko dookoła mnie męczy :(
Poddaje się.
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez kulA » środa, 18 paź 2006, 21:48

no i rok w plecy, niestety znowu porazka, chyba czeka mnie kilka miesiecy spedzonych w kolobrzegu zamiast na trzecim roku elektroniki
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kazió » czwartek, 19 paź 2006, 00:19

2gi urlop kulA? wspolczuje szczerze :shock:
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez kulA » czwartek, 19 paź 2006, 13:39

kazió napisał(a):2gi urlop kulA? wspolczuje szczerze :shock:

no niestety drugi, walneli nam taka teorie z cyfrowki ze moglem w zasadzie od razu wyjsc, cisna nas ostro, to byla najgorsza sesja
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez jAc_EnTy » czwartek, 19 paź 2006, 16:53

spokojnie, bez nerwów do przodu :D duzo ćwiczeń mniej wykładów - żyć nie umierać :D
Avatar użytkownika
jAc_EnTy
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 21:41
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez pleasure » czwartek, 19 paź 2006, 18:34

Yoł! Kłania się 2 rok budownictwa!
Masakra - teraz to nam się zaczęło, zajęcia z psycholami... bo i naczej się tego nie da nazwać... laborki z fizy i betonów... przynajmniej umiem (nie wiem po co) mówić alfabet grecki w 5 sek. :twisted:
Może macie to już za sobą, albo jesteście w trakcie studiowania na polibudzie w Koszalinie?

Powoli juz zdarzają się ciekawe sytuacje:
1. Dzisiaj jeden z naszych na laborce został wyzwany od palantów i wspaniały dr inż. powiedział mu żeby wracał na wieś zbierać kapustę... hmm... ale inni trafili się całkiem wporządku...
2. Na pytanie wspaniałego dr inż. co to jest foton student odpowiada: "Zakłady chemiczne w Bydgoszczy", najwyraźniej ta odpowiedź go nie satysfakcjonowała - student wyleciał :P

Czasami jest się nad czym załamać, czasami jest się z czego pośmiać. 8)

Pozdrawiam wszystkich studentów.
Narazik... INTEGRUJCIE SIĘ!!!
pleasure
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 7 wrz 2006, 21:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kazió » sobota, 28 paź 2006, 01:20

sem 6 zaliczony na czysto :D 4 roku jestem :)
teraz wakacje do sesji zimowej, I love this game :D
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez JELCYN » niedziela, 19 lis 2006, 12:42

kulA napisał(a):
kazió napisał(a):2gi urlop kulA? wspolczuje szczerze :shock:

no niestety drugi, walneli nam taka teorie z cyfrowki ze moglem w zasadzie od razu wyjsc, cisna nas ostro, to byla najgorsza sesja


A ja mysle ze jestes na nieodpowiednim kierunku. Nic na sile.
JELCYN
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): sobota, 18 lis 2006, 22:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości