Smak dzieciństwa

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez ewe » piątek, 28 lip 2006, 09:34

Ja pamiętam popiwek ,taki napój , który miał chyba troche alkoholu
Albo lody , okrągłe i podłuzne o smaku jakby mlecznym, szkoda,ze juz takich nie ma
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez ewe » piątek, 28 lip 2006, 09:40

A ja zajadałem sie słodyczami w stylu chleba własnego wypieku, który był świeży cały tydzień polanym gesta smietana i cukrem .
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez ewe » piątek, 28 lip 2006, 09:45

A może ktos pamięta cos takiego jak wojskowa kawa zbożowa z cukrem w kostkach, możliwa do spożywania przez dzieci na sucho + suchary wojskowe i to była wyżera :dj:
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Tisaja » piątek, 28 lip 2006, 10:08

Ja pamietam równiez wibovit na sucho...w takiej paczuszce z dzieciatkiem... :P

Ale naaajbardziej smak wody z sokiem z takiego automatu na Walki Młodych.... Wracałysmy tamtędy z mamą od babci.. i nic nie mogło mnie powstrzymac.... :P

I frytki-przypalone i tłuste na Dubis... :lol:

Mama miała ze mna trzecią wojne światową, bo ani jedno, ani drugie nie było jej po nosie... :lol:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez grax » piątek, 28 lip 2006, 10:14

Vibovit to byl standard na sucho. Ale takze pamietam gumy "siema" "turbo", kolekcjonowanie historyjek :)
Avatar użytkownika
grax
Dyskutant
 
Posty: 169
Dołączył(a): poniedziałek, 23 cze 2003, 11:06
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez U-S » piątek, 28 lip 2006, 10:20

Smak z mojego dzieciństwa to soki marchwiowe robione przez moją mamę i zupa koperkowa mojej babci :)
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez Vin » piątek, 28 lip 2006, 11:09

kolorowa woda w woreczkach na plaży - pycha
woda z automatu na walki mlodych - pycha
lody z budki koło poczty przy przedszkolu, którego już nie ma - pycha
jabłecznik babci - pycha
obiady - obrzydliwość, łzy, cierpienie, kara, szukanie pomocy u brata

:D
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez blawatek-blu » piątek, 28 lip 2006, 11:20

No….moim smakiem z dzieciństwa jest oranżada mocno gazowana zimna w dużym szklanym kufelku. Koleżanki mama pracowała w rozlewni napoi, przychodziłyśmy, puk puk w okieneczko, a tam już czekał na nas ten wspaniały zimny, gazowany napój. Następne smaki to ryż preparowany i lizaki koguciki.
blawatek-blu
Twardziel
 
Posty: 115
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 20:23

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron