Ja pamiętam popiwek ,taki napój , który miał chyba troche alkoholu
Albo lody , okrągłe i podłuzne o smaku jakby mlecznym, szkoda,ze juz takich nie ma


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości