


Roman napisał(a):http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3480305.html
no i wymyślili
a uczelnie na swoich serwisach perfidnie rżną głupa o odpisach wydawanych przez szkołę

)
zero problemow 

Agunia napisał(a):Roman napisał(a):musisz biec do notariusza
to kosztuje 7,32 zł
ja pier****
kur**cy można dostać![]()
a na te piep****e uczelnie dodzwonić się nie można, żeby czegokolwiek się dowiedzieć
to dopiero początek
Rymek_Hunter napisał(a):Agunia napisał(a):Roman napisał(a):musisz biec do notariusza
to kosztuje 7,32 zł
ja pier****
kur**cy można dostać![]()
a na te piep****e uczelnie dodzwonić się nie można, żeby czegokolwiek się dowiedzieć
poczekajto dopiero początek
uwzględnij że panie mają przerwę na: kawkę, herbatkę , ciasteczko, bułeczkę, ciasteczko, herbatkę, kawkę, kibelek, ciasteczko i spakowanie się wyjście z pracy


Agunia napisał(a):Roman napisał(a):musisz biec do notariusza
to kosztuje 7,32 zł
ja pier****
kur**cy można dostać![]()
a na te piep****e uczelnie dodzwonić się nie można, żeby czegokolwiek się dowiedzieć
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości