Matura 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Agnes » niedziela, 16 lip 2006, 13:10

heh to ja tez moglam zdawac mature dwa lata pozniej, przynajmniej nie martwilabym sie o studia, a tak stres byl, kucie, kucie kucie, a teraz a co "zdales mature" -"nie" - to co ze nie zdales i tak zdales--- normalnie paranoja,z matury robia cos co mozna podwarzyc, cos co najwidoczniej nic nie znaczy :?
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Roman » poniedziałek, 17 lip 2006, 11:22

http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3480305.html

no i wymyślili

a uczelnie na swoich serwisach perfidnie rżną głupa o odpisach wydawanych przez szkołę :evil:
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Agunia » poniedziałek, 17 lip 2006, 11:57

Roman napisał(a):http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3480305.html

no i wymyślili

a uczelnie na swoich serwisach perfidnie rżną głupa o odpisach wydawanych przez szkołę :evil:


eeeeee.... znaczy co? muzę biec do notariusza? :?
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Roman » poniedziałek, 17 lip 2006, 12:03

musisz biec do notariusza

to kosztuje 7,32 zł
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 17 lip 2006, 12:09

odpis?
na jednej uczelni musialam zostawic orginal(wrr...)
na drugiej nic nie chcieli(dopiero pozniej sie upomna jak mnie tam zechca :P )
a na trzeciej dalam odpis wydany przez szkole :) zero problemow ;)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Agunia » poniedziałek, 17 lip 2006, 12:19

Roman napisał(a):musisz biec do notariusza

to kosztuje 7,32 zł

ja pier****
kur**cy można dostać :evil:
a na te piep****e uczelnie dodzwonić się nie można, żeby czegokolwiek się dowiedzieć :evil:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez quad » poniedziałek, 17 lip 2006, 22:11

Heh trza sie przyzwyczaić, że traktuja cię z pozycji zdecydowanie wyższej i raczej maja głęboko w poważaniu twoje zapytania ;)

No ja już papierki powysyłałem i czekam sobie wesoło do soboty na wyniki, tyle że ja mam już komfort bycia trzech dni studentem więc teraz tylko ewentualne przebieranie w ofertach mnie czeka ;)
quad
Coś tam napisał
 
Posty: 51
Dołączył(a): sobota, 6 maja 2006, 15:10

Postprzez Amstrad13 » poniedziałek, 17 lip 2006, 22:45

Hehe ale Giertych wymyslił z tą amnestia
Amstrad13
Rozgrzewa się
 
Posty: 15
Dołączył(a): poniedziałek, 17 lip 2006, 21:58

Postprzez Rymek_Hunter » wtorek, 18 lip 2006, 17:28

Agunia napisał(a):
Roman napisał(a):musisz biec do notariusza

to kosztuje 7,32 zł

ja pier****
kur**cy można dostać :evil:
a na te piep****e uczelnie dodzwonić się nie można, żeby czegokolwiek się dowiedzieć :evil:

poczekaj ;) to dopiero początek ;)
uwzględnij że panie mają przerwę na: kawkę, herbatkę , ciasteczko, bułeczkę, ciasteczko, herbatkę, kawkę, kibelek, ciasteczko i spakowanie się wyjście z pracy
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Agunia » wtorek, 18 lip 2006, 18:14

Rymek_Hunter napisał(a):
Agunia napisał(a):
Roman napisał(a):musisz biec do notariusza

to kosztuje 7,32 zł

ja pier****
kur**cy można dostać :evil:
a na te piep****e uczelnie dodzwonić się nie można, żeby czegokolwiek się dowiedzieć :evil:

poczekaj ;) to dopiero początek ;)
uwzględnij że panie mają przerwę na: kawkę, herbatkę , ciasteczko, bułeczkę, ciasteczko, herbatkę, kawkę, kibelek, ciasteczko i spakowanie się wyjście z pracy


niestety wiem... i chyba czas z tym zrobić porządek.... :evil:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Elfik » wtorek, 18 lip 2006, 19:08

Ja wam naprawdę współczuję tego zamieszania i stresu związanego z krótkim naborem na studia. Wydawało mi sie, że rok temu kiedy moja siostra miała połowę wakacji z głowy z tego powodu to już jakaś paranoja była, a teraz jest jeszcze gorzej: tyle czekania na wyniki, a potem tydzień na załatwienie formalności na uczelniach.
Na pocieszenie: studia to najfajniejszy czas, zwłaszcza jeśli wybrany kierunek jest tym co lubicie:) W październiku będziecie sie śmiać wspominając to wszystko :wink:
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez Konsul » wtorek, 18 lip 2006, 19:11

Już w pążdzierniku nie ma czasu na śmichy chichy, teraz panuje prawo dżungli, sąłby odpada. I tylko Bogu dziękuję, że przyszło mi pisać maturę i studiować w normalnych czasach. Powiem Wam droga młodzieży, że tego nam "staruchom" możecie zazdrościć.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Konsul » wtorek, 18 lip 2006, 19:26

Agunia napisał(a):
Roman napisał(a):musisz biec do notariusza

to kosztuje 7,32 zł

ja pier****
kur**cy można dostać :evil:
a na te piep****e uczelnie dodzwonić się nie można, żeby czegokolwiek się dowiedzieć :evil:

A propos przypomniał mi się dowcip, w sam raz adekwatny do tej sytuacji ( przepraszam za jedno ze słów, ale z racji kolorytu poniższego jest niezbędne ):
Przychodzi baba ze studentem w dupie ( sorki:) ), a na to lekarz:
- co Pani jest?
- Dziekanat.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości