Bezsennosc cd...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez ewe » poniedziałek, 12 cze 2006, 08:06

BLAaa napisał(a):Ptaszyska tak ćwierkają pod oknem, że za cholerę nie idzie spać od 5-6 rano... :x


Ostatni spałem na wsi i już mnie obudziły o 4. Ale powiem ,że jak tak rano wstałem to czułem sie znakomicie ,lepiej niz gdybym wstał o 8 a.m.
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Olga » poniedziałek, 12 cze 2006, 15:07

WZT napisał(a):wy sie cieszczie sie ze nie mieszkacie w szczerym lesie- okolo 3 -4 w nocy te ptaszki zaczynaja tak halasowac ze glowa mala....

Nie trzeba mieszkać w lesie żeby znać mozliwości ptaków :lol: U mojej współlokatorki na balkonie jest gniazdo jaskółek (są też na wielu balkonach obok). Dają fantastyczne popisy wokalne o różnych porach. Jednak największa zabawa była kiedy przeganiały ze swojego gniazda wróble, które się tam zadomowiły :wink:
Ale przyznam, że jest to bardzo przyjemne i wogóle mi nie przeszkadza :) (pomimo, że mam pokój po drugiej stronie wszystko idealnie słyszę). Przez 15 lat w Kołobrzegu miałam koło okna 'gniazdo' kawek :ranting: Wierzcie mi ... każde inne ptaki to raj dla ucha ...
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Suzy » poniedziałek, 12 cze 2006, 23:39

... pełnia księżyca dziś chyba... a ja podatna jestem na pełnię... :cry: do tego po remoncie zlikwidowalam firanki a rolet jeszcze nawet nie zamówiłam... [smilie=slap.gif] do tego dodam na dobranoc jedną "przyjemną" rozmowę i dziś pewnie nie zasnę... :wstyd:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 15 cze 2006, 10:36

no i zaczyna sie sezon :| pod oknem spaceruja stare dziadki i budza mnie od 7 rano swoim skrzeczeniem :cry: :maruda:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Olga » sobota, 17 cze 2006, 12:03

Wyspana to ja dzisiaj nie jestem :maruda: Budziłam się co godzię, bo moje 'cudne' sny mnie dręczyły :/ Do tego od 8.00 rano jakiś facet maltretował przez 40 minut bliżej niezindentyfikowaną maszynę, która brzmiała jak zaksztuszona kosiarka [smilie=hmmm.gif] Po 9.00 sąsiedzi z góry zaczęli chyba skakać waląc piętami o podłogę i wydając dziwne dźwięki :doh: A na koniec jakiś pies wpadł w histerię doprowadzając tym do szału wszystkie osiedlowe czworonogi :lol: Żyć nie umierać ......
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez anula » sobota, 17 cze 2006, 15:25

dzisiejsza noc zalicza sie wyjatkow do niewyspanych. nie dosc ze burza nie pozowliła zmrużyc oka to jeszcze pobudka o 7.00 i jak tu wypoczywac :?
Avatar użytkownika
anula
Ważniak
 
Posty: 260
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 17:21
Lokalizacja: miejscowa

Postprzez Olcia » sobota, 17 cze 2006, 23:45

anula napisał(a):dzisiejsza noc zalicza sie wyjatkow do niewyspanych. nie dosc ze burza nie pozowliła zmrużyc oka to jeszcze pobudka o 7.00 i jak tu wypoczywac :?


miałam podobnie :P zasnęłam po 2 :P a zostałam obudzona przez kota mojej koleżanki już o 6:20 :? :lol: o 7 na canal + leciały rybki z ferajny więc przynajmniej mi się nie nudziło :mg:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez U-S » poniedziałek, 19 cze 2006, 12:26

Obudziłam sie o 4:50 ;/ i nie mogłam dalej spać. To okropne, zawsze byłam wielkim spiochem, ale teraz nie da rady! Spałam całe 5 godzin ;/
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez yennefer » poniedziałek, 19 cze 2006, 15:15

U-S napisał(a):Obudziłam sie o 4:50 ;/ i nie mogłam dalej spać. To okropne, zawsze byłam wielkim spiochem, ale teraz nie da rady! Spałam całe 5 godzin ;/

zazdroszcze...ja spałam dziś dwie godziny :twisted:
ale mowi sie trudno, dziś moge nadrobić wreszcie :D
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez U-S » poniedziałek, 19 cze 2006, 17:16

yennefer napisał(a):
U-S napisał(a):Obudziłam sie o 4:50 ;/ i nie mogłam dalej spać. To okropne, zawsze byłam wielkim spiochem, ale teraz nie da rady! Spałam całe 5 godzin ;/

zazdroszcze...ja spałam dziś dwie godziny :twisted:
ale mowi sie trudno, dziś moge nadrobić wreszcie :D


To powodzenia, życzę jednak dłuższego snu niż 5 godzin.
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez Olga » poniedziałek, 19 cze 2006, 23:21

Niektóre sny doprowadzają mnie do obłędu bardziej niż rzeczywistość :cry: Są takie ... 'prawdziwie'. A kiedy się budzę mam ochotę tylko usiąć i płakać :( Całymi dniami myślę o jednej sprawie .... dlaczego tylko w snach wygląda tak jaj powinna? Ludzie .... to męczące .... chyba przestanę sypiać :lol: Od dziś nie zamykam oczu :D :shock:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości