Ja piernicze te bloki...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kazió » wtorek, 21 mar 2006, 22:30

U mnie w weekend norma jest diabelski bas z klubu pietro nizej ,tak do okolo 4 ,pozniej i tak juz spie,mozna sie przyzwyczaic,ale z drugiej strony, to akademik ,tu przestrzeganie ciszy nocnej jest tylko gestem dobrej woli, a nie obowiazkiem :)
W Kgu mieszkam na 11 pietrze i zdarza sie ze sie wsciekam na halasy, ale glownie na swojego psa, ktorego zawsze musze uciszac ostra wiazanka :)

wszystkim wrazliwym polecam stopery, sam kiedys nosilem ,ze wzgledu na makabrycznie chrapiaca osobe w lozku obok, do tej pory jedynym cczego nienawidze, kiedy zasypiam ,jest chrapanie ,nie da sie zasnac poprostu

a kupy .... nigdy nie sprzatam po swoim psie,ale nie znaczy to tez, ze pozwalam by robil to gdziekolwiek zapragnie :>
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez Sędzia Czesław » wtorek, 21 mar 2006, 22:46

Jeśli chodzi o psie różności to ja też nie sprzątam, ale i nie pozwalam robić byle gdzie tylko na wyrobionym trawniczku za blokiem :) I wyprowadzam bez kagańca...i bez smyczy. A jeśli chodzi o wiertarki to przywykłem, ale czasem jak zaczną wieczorem albo w niedzielę to można się rozproszyć niemiłymi myślami. Wiem, że sam nie jestem dobrym sąsiadem, bo jak puszczę czasem Myslovitz to na przez 2 piętra słychać. Ale to rzadko
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Colberg » środa, 22 mar 2006, 23:35

A ja tam na swój blok nie narzekam... Choć wysoki - to średnia wieku na klatce wynosi circa 50 lat, dzieci jak na lekarstwo (mniej niż 5 na 33 rodziny) :) Nie ma kto hałasować, psów niewiele, wiercenia w normie...

Jedna tylko sprawa mnie wkurza. W wakacje na podwórko schodzą się całe tabuny dzieci z sąsiednich bloków (w większości przyjezdnych) i do północy mam temat spokoju załatwiony. :x A trudno przecież okna latem nie otwierać...[/list]
Avatar użytkownika
Colberg
Ważniak
 
Posty: 223
Dołączył(a): wtorek, 28 gru 2004, 21:51
Lokalizacja: Danzig

Postprzez blawatek-blu » czwartek, 23 mar 2006, 13:24

No……ja również nie mogę narzekać na swoich sąsiadów, oni to muszą mieć do nas cierpliwość. Oglądamy do 2-3-ej w nocy filmy, dobry film nie można oglądać po cichu. Pies nasz szczeka jak ktoś głośniej przechodzi po schodach. Wiercenie, piłowanie, wieczne remonty to funduje nam syn sąsiadów, nawet w niedziele, ale wtedy wychodzimy z domu.
blawatek-blu
Twardziel
 
Posty: 115
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 20:23

Postprzez Didi » czwartek, 23 mar 2006, 15:49

ostatnio w moim bloku halasowali tylko monterzy tkk ktorzy pietro nizej ciagneli przez pol pietra kabel do internetu sasiadce ;p
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez BLAaa » sobota, 25 mar 2006, 18:27

U nas jak sąsiadka z dołu smaży ryby, to wali u nas. Na kaca nie do zniesienia.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Vin » sobota, 25 mar 2006, 20:55

Cieszcie się, że nie mieszkacie w jaskini albo w szałasie.
Marudy. :P :D
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez irmc » niedziela, 7 maja 2006, 20:41

Na hałasy sąsiadów najlepsze jest powiadomienie Straży Miejskiej lub Policji-administratorzy lub zarządcy nic nie mogą zrobić-co najwyżej mogą wysłać jakieś pisemko,które co najwyżej rozśmieszy hałasujących
irmc
Twardziel
 
Posty: 83
Dołączył(a): wtorek, 4 kwi 2006, 22:45
Lokalizacja: ztąd

Postprzez irmc » niedziela, 7 maja 2006, 20:41

Na hałasy sąsiadów najlepsze jest powiadomienie Straży Miejskiej lub Policji-administratorzy lub zarządcy nic nie mogą zrobić-co najwyżej mogą wysłać jakieś pisemko,które rozśmieszy hałasujących
irmc
Twardziel
 
Posty: 83
Dołączył(a): wtorek, 4 kwi 2006, 22:45
Lokalizacja: ztąd

Postprzez Pirat_kg » piątek, 9 cze 2006, 19:23

sąsiedzi udręka .... kupili fajny sprzęt grający i dają muze i wszystko było by dobrze jakby nie mieszkali piętro nademną .... piątki i soboty nie do zniesienia :cry:
Avatar użytkownika
Pirat_kg
Coś tam napisał
 
Posty: 74
Dołączył(a): piątek, 9 cze 2006, 18:09

Postprzez Sauniere » środa, 28 cze 2006, 12:33

a nie wiecie kiedy te bloki wyburza?
Sauniere
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): środa, 28 cze 2006, 11:39
Lokalizacja: Colberg

Postprzez Flo_ » środa, 28 cze 2006, 12:34

Sauniere napisał(a):a nie wiecie kiedy te bloki wyburza?


a gdzie ludzi wysiedla?
Flo_
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 13 gości

cron