koniec wojska!!!!!!!!!!cywil!!!!!!!!!!!!!!!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez markolimp » wtorek, 21 lut 2006, 19:00

Flo napisał(a):A mam pytanie do markolimpa

Na moim przykladzie, kiedy mialem isc do wojska?

skonczykem szkole srednia - mialem 19 lat, or azu poszedlem na studia, skonczylem majac 24 lata, moglbym teraz isc ale mam dobra prace, wiec gdzie jest sens isc w kamasze? Ja juz sie w wojsko bawilem z wlasnej woli przez 2 lata
a ja skonczylem szkole srednia zaczelem prace poszedlem na studia niestety studia nie wypalily przez prace zjazdy co tydzien a praca po 12 godzin bym mosial pracowac 5 dni po 12 godzin uczyc sie w nocy i w pitek jechac na studia i spac na wykladach.Ja sam do wojska nie poszedlem poprostu mosialem isc dostalem powolanie i to do nauki nie ma nic wspólnego owszem zdarzaja sie idioci z jedna klasa szkoly zawodowej ale ja na szczescie nie mialem przyjemnosci poznac sie z takimi ludzim czasmi jest tak ze do woja zgarniaja na siłe i czasami nie mozna juz krecic i uciekac

[ Dodano: 2006-02-21, 19:04 ]
KaucZ napisał(a):Kat. A dostalem... W zylach płynie oficerska krew. Jednak do woja isc nie chce. Nie po to sie urodzilem zeby uczyc sie zabijac...
hmmmm a moze isc do wojska zeby wzmocnic sie psychicznie byc bardziej odporniejszym na wszytko i nie po to
"zeby uczyc sie zabijac..." tylko po to zeby nauczyc sie bronic

ps. kauczu strzelales z ostrej amunicji z kałacha z PM-A rzucales granatami , przeszedles 45 km na nogach w lesie, w nocy , z pelnym oporzadzeniem wazacym ok 40 kg jezeli nie to polecam jezeli myslisz ze wiesz na co ciebie stac i do czego jestes zdolny to uwierz mi mylisz sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Avatar użytkownika
markolimp
Coś tam napisał
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 10 sie 2004, 14:31
Lokalizacja: GRZYBOWO

Postprzez Michał » wtorek, 21 lut 2006, 19:12

I co teraz po wojsku?
Avatar użytkownika
Michał
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 00:23
Lokalizacja: z radia

Postprzez Flo » wtorek, 21 lut 2006, 19:20

Michał napisał(a):I co teraz po wojsku?


dobre pytanie
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Nash Johnson » wtorek, 21 lut 2006, 19:27

Kaucz, przyznaj się, po prostu się boisz :P Też byłem na komisji,(w ten sam dzień co ty nota bene) i też dostałem A! Pogodziłem się z myślą, że ojczyzna wzywa i obowiązek obywatelski spełni ć musze i słuzbę odbyć! Ale postrzegam to jako coś najnormalniejszego! Może się uda jakoś ominąć "pełną służbę" np jeśli będę studiowal to wtedy chyba to inaczej się odbywa ! Zgadzam się z "Cywilem" ;) ,że wojsko może wpłynąć pozytywnie na człowike,a możńa to potraktować jako obóz przetrwania:) A z pewnością traktować to trzeba jako coś normalnego :)

KAUCZ nie bój się, nikt nie karze Ci zabijać ludzi, jeśli nastapi jakakolwiek "mobilizacja wojskowa" to zapewne będzie to wojna nuklearna, wtedy karabin możesz sobei put in di ASS.
I może w wojsku nie uczą jak zabijac ludzi ale jak nie dać się zabić! A Twoje ględzenie o "pokojowym" ozwiązywaniu problemów jest , no rzeczywiście po prostu ględzeniem! Chyba, że wygłosisz tę swoją zyciową prawdę również komuś kto przystawi Ci Flintę do skroni!

Nie wszystkie konflitky da się rozwiązać drogą pokojową, a jesli już jest konflikt to najlepiej wyjść z niego cało :)
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Hayes » wtorek, 21 lut 2006, 19:41

ludzie jakie wojsko co wy przecież to nie te czasy!!!! :D

dawno powinniśmy mieć tylko i wyłącznie ochotników w armii!


w życiu nie pójdę do wojska chociaż od paru lat się upominają.... hehe ale na razie się cieszę bo jesienią dostałem kolejne odroczenie tym razem na dłużej :D
Avatar użytkownika
Hayes
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): piątek, 3 lut 2006, 19:55
Lokalizacja: Starówka

Postprzez Nash Johnson » wtorek, 21 lut 2006, 19:50

własnie! WZT ma rację!
Więc Ci co nie chcą iśc do woja, niech się pilnie ucza i nie panikują :D
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

wojsko

Postprzez Hayes » wtorek, 21 lut 2006, 19:54

no ale trzeba jednak iść na to szkolenie... i wysłuchiwać jakiegoś pana, z którego oficera zrobiła nie matura, tylko wiadomo co... najlepiej w ogóle z nimi do czynienia nie mieć :wink:
Avatar użytkownika
Hayes
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): piątek, 3 lut 2006, 19:55
Lokalizacja: Starówka

Re: wojsko

Postprzez Flo » wtorek, 21 lut 2006, 20:05

Hayes napisał(a):no ale trzeba jednak iść na to szkolenie... i wysłuchiwać jakiegoś pana, z którego oficera zrobiła nie matura, tylko wiadomo co... najlepiej w ogóle z nimi do czynienia nie mieć :wink:


3 lata licencjatu i do rezerwy przesuna, ze mna tak zrobili, i z calym moim rocznikiem na studiach, a ja chcialem tylko odroczenie dac bo na magisterke poszedlem a tu cyk do rezerwy :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Re: wojsko

Postprzez Hayes » wtorek, 21 lut 2006, 20:08

Flo napisał(a):
3 lata licencjatu i do rezerwy przesuna, ze mna tak zrobili, i z calym moim rocznikiem na studiach, a ja chcialem tylko odroczenie dac bo na magisterke poszedlem a tu cyk do rezerwy :)


oooo no to mnie pocieszyłeś :) ja jeszcze rok do licencjatu :roll:

mam nadzieję że ze mną tak samo będzie :roll:
Avatar użytkownika
Hayes
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): piątek, 3 lut 2006, 19:55
Lokalizacja: Starówka

Re: wojsko

Postprzez Flo » wtorek, 21 lut 2006, 20:08

Hayes napisał(a):
Flo napisał(a):
3 lata licencjatu i do rezerwy przesuna, ze mna tak zrobili, i z calym moim rocznikiem na studiach, a ja chcialem tylko odroczenie dac bo na magisterke poszedlem a tu cyk do rezerwy :)


oooo no to mnie pocieszyłeś :) ja jeszcze rok do licencjatu :roll:

mam nadzieję że ze mną tak samo będzie :roll:


idziesz do wku z odpisem dyplomu i mowisz ze chcesz do rezerwy i to wsio
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Hayes » wtorek, 21 lut 2006, 20:10

no to super.... tylko żeby się nic nie zmieniło ;/
Avatar użytkownika
Hayes
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): piątek, 3 lut 2006, 19:55
Lokalizacja: Starówka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości