a ja skonczylem szkole srednia zaczelem prace poszedlem na studia niestety studia nie wypalily przez prace zjazdy co tydzien a praca po 12 godzin bym mosial pracowac 5 dni po 12 godzin uczyc sie w nocy i w pitek jechac na studia i spac na wykladach.Ja sam do wojska nie poszedlem poprostu mosialem isc dostalem powolanie i to do nauki nie ma nic wspólnego owszem zdarzaja sie idioci z jedna klasa szkoly zawodowej ale ja na szczescie nie mialem przyjemnosci poznac sie z takimi ludzim czasmi jest tak ze do woja zgarniaja na siłe i czasami nie mozna juz krecic i uciekacFlo napisał(a):A mam pytanie do markolimpa
Na moim przykladzie, kiedy mialem isc do wojska?
skonczykem szkole srednia - mialem 19 lat, or azu poszedlem na studia, skonczylem majac 24 lata, moglbym teraz isc ale mam dobra prace, wiec gdzie jest sens isc w kamasze? Ja juz sie w wojsko bawilem z wlasnej woli przez 2 lata
[ Dodano: 2006-02-21, 19:04 ]
hmmmm a moze isc do wojska zeby wzmocnic sie psychicznie byc bardziej odporniejszym na wszytko i nie po toKaucZ napisał(a):Kat. A dostalem... W zylach płynie oficerska krew. Jednak do woja isc nie chce. Nie po to sie urodzilem zeby uczyc sie zabijac...
"zeby uczyc sie zabijac..." tylko po to zeby nauczyc sie bronic
ps. kauczu strzelales z ostrej amunicji z kałacha z PM-A rzucales granatami , przeszedles 45 km na nogach w lesie, w nocy , z pelnym oporzadzeniem wazacym ok 40 kg jezeli nie to polecam jezeli myslisz ze wiesz na co ciebie stac i do czego jestes zdolny to uwierz mi mylisz sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Też byłem na komisji,(w ten sam dzień co ty nota bene) i też dostałem A! Pogodziłem się z myślą, że ojczyzna wzywa i obowiązek obywatelski spełni ć musze i słuzbę odbyć! Ale postrzegam to jako coś najnormalniejszego! Może się uda jakoś ominąć "pełną służbę" np jeśli będę studiowal to wtedy chyba to inaczej się odbywa ! Zgadzam się z "Cywilem"
,że wojsko może wpłynąć pozytywnie na człowike,a możńa to potraktować jako obóz przetrwania:) A z pewnością traktować to trzeba jako coś normalnego
