dobranoc

WZT napisał(a):
bo TAK![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
: P

WZT napisał(a):A pozatym mialas isc spac... wypocznij bo bedziesz wygladala jak trup i wszystko co dzisiaj robilas na niewiele sie przyda bo czlowiek jak jest zmeczony to malo co mysli wiec jako grzeczna dziewczynka sio do wyrka!
![]()
: P
ide spać, coby rano znów nie wyglądać jak zombie 
Achaja napisał(a):Miałam dziś melodię do spania, ale pies chciał wleźć do mojego pokoju i piszczał mi pod drzwiami od 7 – małpiszon, chyba odrobię to w dzień, bo impreza się dziś szykuje i trzeba być wypoczętym

spanie w domu mi nie odpowiada

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości