Bezsennosc cd...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez yennefer » sobota, 4 lut 2006, 02:52

koniec na dziś... ide spać, bo już ledwie zipie :P dobranoc :!: :twisted:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez yennefer » sobota, 4 lut 2006, 03:10

WZT napisał(a):
yennefer napisał(a):koniec na dziś... ide spać, bo już ledwie zipie :P dobranoc :!: :twisted:

Idz spac spicohu jeden! :P

czemu śpiochu? :| ostatnio śpie po 5 godzin :( :P
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez yennefer » sobota, 4 lut 2006, 03:19

WZT napisał(a):
bo TAK :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P: P

i wszystko jasne :P :lol:
WZT napisał(a):A pozatym mialas isc spac... wypocznij bo bedziesz wygladala jak trup i wszystko co dzisiaj robilas na niewiele sie przyda bo czlowiek jak jest zmeczony to malo co mysli wiec jako grzeczna dziewczynka sio do wyrka !!! :P :P : P

masz racje, Wujku Dobra Rada :P ide spać, coby rano znów nie wyglądać jak zombie :lol:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez kamila » sobota, 4 lut 2006, 04:35

buuuu.. :twisted: :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez RaCiK » sobota, 4 lut 2006, 05:50

kamila napisał(a):buuuu.. :twisted: :P


Ale mnie wystraszyłaś ... :shock:
:lol:
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez report5 » sobota, 4 lut 2006, 09:33

no bezsenność - nie spac o w poł do dziesiątej - skanadal - kot mnie plizał i tak
report5
 

Postprzez ZAINTERESOWANA » sobota, 4 lut 2006, 09:51

Achaja napisał(a):Miałam dziś melodię do spania, ale pies chciał wleźć do mojego pokoju i piszczał mi pod drzwiami od 7 – małpiszon, chyba odrobię to w dzień, bo impreza się dziś szykuje i trzeba być wypoczętym

Zapewne pójdę w Twoje ślady jak mi się to uda... :?
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kurczaczek » sobota, 4 lut 2006, 12:29

Jaaaa :!: [smilie=shoot2.gif]
Przyzwyczaiłam się do mojego wyrka w Gdańsku, :roll: spanie w domu mi nie odpowiada :x
Dzisiaj spiąc w wyrku w Kołobrzegu myślałam że jestem w Gdańsku i całym swoim ciężarem przewróciłam się na prawy bok. Normalnie miałabym wolną przestrzeń na wyrku a tutaj spotkałam się z oporem. Całą siłą uderzyłam nosem w ściane :placze:
Ja chcę do Gdańska :cry:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez kurczaczek » sobota, 4 lut 2006, 12:48

Ja wiem że mam kartofla na twarzy ale teraz to mam mega gigantycznego kartofla :placze:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości