Agnes napisał(a):oj koniec laby, kilka prac napisanych w domku w swieta a teraz czas wracac do domku-- drugiego domku i uczelni![]()
co piekne szybko sie konczy..... mam nadzieje ze z sesja tez tak bedzie![]()
pozdro dla meza, Nemo, Yen , Fido , WZT i wszystkich studentow![]()
Do zobaczenia po sesji
Ślicznie dziekuje
Ale nic nie pisalas ze juz wybywasz....
A ja sie chcialam z Toba na herbatke umoowic
Bedzie dobrze , nosek do góry!!!!!



Tez marudziłam jak mialam wyjezdzac do Gdanska, tez miałam takie problemy i powiem, ze zleciało niesamowicie...A teraz chetnie bym tam wrociła 

A co! Pierwszy powazniejszy egzamin z ekonomii (mam nadzieje, ze ostatni) 11 stycznia!
<swoja droga co im strzelilo do głowy?> )
