studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Nemo » czwartek, 29 gru 2005, 18:54

Agnes napisał(a):oj koniec laby, kilka prac napisanych w domku w swieta a teraz czas wracac do domku-- drugiego domku i uczelni 8)

co piekne szybko sie konczy..... mam nadzieje ze z sesja tez tak bedzie :lol:

pozdro dla meza, Nemo, Yen , Fido , WZT i wszystkich studentow :P

Do zobaczenia po sesji :cry:


Ślicznie dziekuje 8) !!Ale nic nie pisalas ze juz wybywasz....
A ja sie chcialam z Toba na herbatke umoowic :cry: :cry: :(
Bedzie dobrze , nosek do góry!!!!! :)
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez kazió » piątek, 30 gru 2005, 00:24

Agnes napisał(a):oj koniec laby, kilka prac napisanych w domku w swieta a teraz czas wracac do domku-- drugiego domku i uczelni 8)

co piekne szybko sie konczy..... mam nadzieje ze z sesja tez tak bedzie :lol:

pozdro dla meza, Nemo, Yen , Fido , WZT i wszystkich studentow :P

Do zobaczenia po sesji :cry:


twoja uczelnia to ta we wrzeszczu na miszewskiego ?
jesli tak , to wspolczuje, podobno trudno sie tam utrzymac :twisted:
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez kurczaczek » piątek, 30 gru 2005, 17:20

Nie za bardzo chce mi się wracać na uczelnie.
Znowu wielkie masto, znowu zimne obiady jedzone wieczorami w samorności, znowu nauka!
No i styczeń! Koło za kołem! Zaliczenie za zaliczeniem! Sesja! Pierwsza sesja!
Czy Ja to wszystko przeżyje!?
Chcę już wiosnę! Chcę wakacje! Chcę nie mieć wiecej problemów!
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez kurczaczek » piątek, 30 gru 2005, 17:38

slonkokg napisał(a):Kura, no co Ty dajesz?Przeciez dasz rade bankowo - Marcysia wierzy w Ciebie i reszte studentów :D Tez marudziłam jak mialam wyjezdzac do Gdanska, tez miałam takie problemy i powiem, ze zleciało niesamowicie...A teraz chetnie bym tam wrociła :(
Powodzenia :*

Pewnie jak zakończe studia będę podobnie myslała. Dzięki Marcyś za wsparcie :*
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez ZAINTERESOWANA » piątek, 30 gru 2005, 18:38

kurczaczek: główka do góry. To wszystko nie jest takie straszne jak to malują :przytul:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kurczaczek » piątek, 30 gru 2005, 18:50

ZAINTERESOWANA napisał(a):kurczaczek: główka do góry. To wszystko nie jest takie straszne jak to malują :przytul:


Może to brzmi jak użalanie się nad samą sobą.
Ale ja naprawdę obawiam się tego całego miesiąca.
Dziekuje ZAINTERESOWANA :przytul:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez cichy » sobota, 31 gru 2005, 14:51

eee, juz jutro trzeba rano jechac, a we wtorek pierwszy egzamin :evil: :(
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Suzy » niedziela, 1 sty 2006, 22:52

... a więc mamy styczeń i zabieram się ostro do roboty ... oby zapału nie brakło choć do końca miesiąca :lol:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Peny » poniedziałek, 2 sty 2006, 01:23

a ja olewam sobie wtorkowe zajecia i jade dopiero we wtorek wlasnie ;) A co! Pierwszy powazniejszy egzamin z ekonomii (mam nadzieje, ze ostatni) 11 stycznia!

Wszystkim studentom zycze pomyslnego przebrniecia przez sesje! :spoko:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez kulA » poniedziałek, 2 sty 2006, 09:37

kurde ale wy macie wczesnie te egzaminy, ja sesje zaczynam dopiero 23 stycznia, ale za to kolosy zaliczeniowe sie zblizaja
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Nemo » poniedziałek, 2 sty 2006, 12:54

Jeszcze troszke i trzeba bedzie pójsc na autobus..... :( :(
Znowu zacznie sie szara rzeczywistosc .Jak sobie pomysle ile bedzie tera kserowania i ile kool w przyszlym tygodniu to ....... :evil: :evil:

Ja tez mam sesje od 23 01 -dosc szybko ( jak na moja uczelnie w tym roku ;/ <swoja droga co im strzelilo do głowy?> )
Pozdrawiam Wszystkich i do milego!!! :cry: :oops:
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości