2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Roman » sobota, 8 paź 2005, 15:12

obv napisał(a):
MixXxer napisał(a):
obv napisał(a):rety, niech sie ubieraja jak chcą, co wam to przeszkadza :?


A lubisz takie "LOLE" (nie chce nikogo urazic) ktore chodza tak po szkole ubrane??


a przeszkadza ci to ze czlowiek sie ubiera jak mu sie chce ?


nie chodzi ci przeszkadza,

nie przeszkadza, ale śmieszy
nie podoba się

często świadczy o ograniczeniu takiej jak to zostało określone LOLI
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez filomata » sobota, 8 paź 2005, 18:44

Przemawiają przez was same stereotypy. Może jeszcze wszyscy ludzie w dresach to zlodzieje, a wszyscy którzy chodzą do kazów to idioci, bo takie opinie też się słyszy. Ludzie ubierają się tak, jak im wygodnie i aby dobrze się czuli. Chcecie reguły to do morskiej, tam są mudury dla każdego.
Avatar użytkownika
filomata
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): wtorek, 2 lis 2004, 16:20
Lokalizacja: ...

Postprzez obv » sobota, 8 paź 2005, 18:55

Roman napisał(a):nie chodzi ci przeszkadza,

nie przeszkadza, ale śmieszy
nie podoba się

często świadczy o ograniczeniu takiej jak to zostało określone LOLI


a moze o ograniczeniu ludzi myslacych w taki sposob?
Avatar użytkownika
obv
Dyskutant
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 27 paź 2004, 18:45

Postprzez Roman » sobota, 8 paź 2005, 22:43

przestańmy z durnym idealizmem, że ubiór nie stanowi o człowieku

to kim jesteś, określa w jakiś sposób to jak się ubierasz, jak kreujesz swój wizerunek
w takim razie byłoby ci obojętne, co masz na sobie
jeśli ktoś uważa, że najlepiej wygląda w ostentacyjnym różu czy podobnej stylistyce, to niech tak chodzi, ale niech nie wymaga, żebym uznał to za coś innego niż bezguście świadczące o tym, że taka osoba nie umie siebie porządnie kreować (zaznaczam - nie przekreślam osoby, tylko na podstawie idiotycznego wyglądu). Zwykle zresztą to się potwierdza

błędem jest zarówno przesada w stylistyce, jak i bezkrytycyzm

można mówić, że każdy niech się ubiera jak chce
ale to nie znaczy, że to ma nie wzbudzać jakichś kontrowersji czy reakcji
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez obv » niedziela, 9 paź 2005, 07:57

Roman napisał(a):przestańmy z durnym idealizmem, że ubiór nie stanowi o człowieku

to kim jesteś, określa w jakiś sposób to jak się ubierasz, jak kreujesz swój wizerunek
w takim razie byłoby ci obojętne, co masz na sobie
jeśli ktoś uważa, że najlepiej wygląda w ostentacyjnym różu czy podobnej stylistyce, to niech tak chodzi, ale niech nie wymaga, żebym uznał to za coś innego niż bezguście świadczące o tym, że taka osoba nie umie siebie porządnie kreować (zaznaczam - nie przekreślam osoby, tylko na podstawie idiotycznego wyglądu). Zwykle zresztą to się potwierdza

błędem jest zarówno przesada w stylistyce, jak i bezkrytycyzm

można mówić, że każdy niech się ubiera jak chce
ale to nie znaczy, że to ma nie wzbudzać jakichś kontrowersji czy reakcji


aha, czyli mam rozumiec ze trzeba sie umiec porządnie kreować, tak aby nie wzbudzac kontrowersji, tak aby moj wyglad nie przeszkadzal nikomu, zeby wszyscy byli zadowoleni, ale to ze musze sie kreaowac brew sobie, to juz nie jest istotne. Wazne zeby reszta byla zadowolona ze tworzymy ladna mase i przestrzegamy z góry narzuconych reguł. Nie przeszkadza mi dziewczyna tak ubrana, nie smieje sie z tego, nie krytykuje, bo wiem ze to jej osobisty wybór, do którego sam mam prawo. Uważam, że szkola nie powinna dyktowac zadnych norm ubiorowych. Ha, niby ma uczyc walki z stereotypami, niby to my jestesmy przyszloscia, uczyc wolnego myslenia...a w praktyce wszystko i tak jest na odwrót. Ucza cie tylko jak byc poslusznym, oceniajac i komentujac tego stopien.
Avatar użytkownika
obv
Dyskutant
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 27 paź 2004, 18:45

Postprzez Roman » niedziela, 9 paź 2005, 10:31

pierwsze - szkoła nie uczy myślenia innego niż słuszne

powtórzę raz jeszcze

sposób w jaki się ktoś ubiera, jest sygnałem dla otoczenia: "patrzcie jestem taki/taka" i siłą rzeczy wskazuje na pewne postawy danej osoby.
Wobec tego mogę się ustosunkować i to robię. Uważam "landrynizm" za śmieszny i mało lotny. Chodzi też o motywację takiego, a nie innego stylu.

Tak jak one się mogą ubierać, tak mi może się to nie podobać
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez obv » wtorek, 11 paź 2005, 15:44

no ale to jest oczywiste ze masz prawo do komentarza, ale chodzi mi o to ze nie powinno sie im zabraniac tak chodzic
Avatar użytkownika
obv
Dyskutant
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 27 paź 2004, 18:45

Postprzez McCool » wtorek, 11 paź 2005, 17:22

jak to nie? dziewczyny są młode i głupie, odkrywają swoje brzuszki, plecki czy co tam jeszcze. Nie powiem, ze nie jest to przyjemny widok sobie popatrzyć, ale jednak nie zmienia to faktu, ze nauczyciele powinni gonić je za takie ubieranie (a raczej rozbieranie) bo nie jednej odbije sie to na późniejsze lata. Moja znajoma przez takie "ubieranie" nerki sobie załatwiła na amen...
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Easy Rider » wtorek, 18 paź 2005, 12:24

Dzisiaj po 16.oo w Radiu Kołobrzeg wywiad z ikoną Waszej szkoły Franiem B :D
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez McCool » wtorek, 18 paź 2005, 15:16

Łaaaa... brechowo będzie jak Franek sie zacznie śmiać do mikrofonu :lol: Easy, nagraj dla nas te audycje :) prosimy :) daj tu linka :) :) :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Roman » wtorek, 18 paź 2005, 19:11

wrzuć Easy

podobno Franek jakieś farmazony o "Łomocie" naopowiadał

btw. McCool - nieźle wyszedłeś na tym awatarku :twisted:
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » wtorek, 18 paź 2005, 19:27

podobno... podobno... pewnie nikt nie nagrał :(

Roman napisał(a):btw. McCool - nieźle wyszedłeś na tym awatarku :twisted:

dzięki... :D wiem, ze mi do twarzy w czerwonym :D :twisted:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Czas na wypowiedz głównego zainteresowanego...

Postprzez WebNext » wtorek, 18 paź 2005, 19:32

Witam! Wszystkich.
Cała audycja była poświęcona organizowanej w czwartek konferencji prasowej. W Kołobrzegu juz niedługo jak wszystko będzie dobrze powstanie Młodzieżowa Rada Miasta i tego dotyczy konferencja w czwartek...

Pozdrawiam.

PS. Cała konferencja dostępna tylko dla wtajemniczonych :)
WebNext
 

Re: Czas na wypowiedz głównego zainteresowanego...

Postprzez ZAINTERESOWANA » wtorek, 18 paź 2005, 19:33

WebNext napisał(a):Witam! Wszystkich.
Cała audycja była poświęcona organizowanej w czwartek konferencji prasowej. W Kołobrzegu juz niedługo jak wszystko będzie dobrze powstanie Młodzieżowa Rada Miasta i tego dotyczy konferencja w czwartek...

Pozdrawiam.

PS. Cała konferencja dostępna tylko dla wtajemniczonych :)

A czemuż to tylko dla wtajemniczonych? :?: :?
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości