sabcia napisał(a):Olga napisał(a):Poza tym Ty jesteś w II klasie, a ja mam ochotę popatrzeć na przestraszone miny pierwszoklasistów![]()
![]()
No bo pani N. chyba dostała jakieś I klasy![]()
panią N. ma I d czyli mat-fiz czyli między innymi janarazie nie jest tak źle na polskim
zresztą jak samam pani N. stwierdziła nie wyglądamy na przestraszonych
![]()
Wiem ... właśnie dzisiaj rozmawiałam o Was z Panią N. 


narazie nie jest tak źle na polskim
zresztą jak samam pani N. stwierdziła nie wyglądamy na przestraszonych
(chyba nawet dwa razy
)
aha...
mam nadzieję, że mi wybaczysz nieobecność na festynie
jak ja będę pić wieczorem
)

)