1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olga » czwartek, 22 wrz 2005, 23:33

sabcia napisał(a):
Olga napisał(a):Poza tym Ty jesteś w II klasie, a ja mam ochotę popatrzeć na przestraszone miny pierwszoklasistów :P :lol:
No bo pani N. chyba dostała jakieś I klasy ?? :|

panią N. ma I d czyli mat-fiz czyli między innymi ja :] narazie nie jest tak źle na polskim :wink: zresztą jak samam pani N. stwierdziła nie wyglądamy na przestraszonych :twisted: :twisted:

:lol: :lol: Wiem ... właśnie dzisiaj rozmawiałam o Was z Panią N. :P
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Olcia » czwartek, 22 wrz 2005, 23:34

Olga napisał(a)::lol: :lol: Wiem ... właśnie dzisiaj rozmawiałam o Was z Panią N. :P


byłaś dziś? :shock:
czemu Cie nie widziałam? :cry: :P
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Olga » czwartek, 22 wrz 2005, 23:38

olkakg napisał(a):
Olga napisał(a)::lol: :lol: Wiem ... właśnie dzisiaj rozmawiałam o Was z Panią N. :P

byłaś dziś? :shock:
czemu Cie nie widziałam? :cry: :P

Przez jakies 2 godziny kręciłam się w okolicach 'zielonego' (razem z yennefer)
Jeszcze wpadnę na festyn no i w przyszłym tygodniu :-) (chyba nawet dwa razy :roll: )
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Olcia » czwartek, 22 wrz 2005, 23:41

Olga napisał(a):Przez jakies 2 godziny kręciłam się w okolicach 'zielonego' (razem z yennefer)
Jeszcze wpadnę na festyn no i w przyszłym tygodniu :-) (chyba nawet dwa razy :roll: )

:zdziwko: aha...
na festyn wpadaj do stoiska klasy I g :P :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Olga » czwartek, 22 wrz 2005, 23:58

olkakg napisał(a):na festyn wpadaj do stoiska klasy I g :P :twisted:

:lol: Aha .... wyczuwam w Tobie zamiłowanie do pieniądza i odbierania klientów konkurencji :P :hyhy:
No ale dam Ci zarobić ....
A tak swoją drogą to nawet nie wiedziałam, że teraz jest więcej niż 6 klas :shock: ..... aż go 'g'?
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Olcia » piątek, 23 wrz 2005, 07:57

Olga napisał(a)::lol: Aha .... wyczuwam w Tobie zamiłowanie do pieniądza i odbierania klientów konkurencji :P :hyhy:
No ale dam Ci zarobić ....
A tak swoją drogą to nawet nie wiedziałam, że teraz jest więcej niż 6 klas :shock: ..... aż go 'g'?


:twisted: my i tak bedziemy miec najlepsze stoisko [smilie=mml.gif] :lol:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Sandman » piątek, 23 wrz 2005, 19:41

olkakg napisał(a):
:twisted: my i tak bedziemy miec najlepsze stoisko [smilie=mml.gif] :lol:


A My mamy Wojtka - ekhmm... tak tylko mówię.

Moja klasa przygotowuje ciasto na ten festyn, ponieważ nic innego nie przyszło nam do głowy. Jestem ciekaw jak to będzie, z tego co słyszałem to 4 osoby sprzedają, a reszta nie wiadomo (czy w domu czy na mieście).
Avatar użytkownika
Sandman
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): czwartek, 14 paź 2004, 19:05
Lokalizacja: kwiat ciszy...

Postprzez Olcia » piątek, 23 wrz 2005, 21:24

Sandman napisał(a):
A My mamy Wojtka - ekhmm... tak tylko mówię.

Moja klasa przygotowuje ciasto na ten festyn, ponieważ nic innego nie przyszło nam do głowy. Jestem ciekaw jak to będzie, z tego co słyszałem to 4 osoby sprzedają, a reszta nie wiadomo (czy w domu czy na mieście).


Wojtka?? jakiego Wojtka?? :zdziwko:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Olga » sobota, 24 wrz 2005, 11:31

olkakg --> mam nadzieję, że mi wybaczysz nieobecność na festynie ?? [smilie=please.gif] [smilie=sorry.gif] :lol:
Miałam być, miałam, miałam i jeszcze raz miałam .... ale kilka spraw mi to uniemożliwiło, a raczej osłabiło zapał i chęci :maruda:
Poza tym i tak nie dałabym Ci zarobić, bo mój żołądek zdecydowanie się dziś zbuntował :zdziwko: [smilie=thumbsdown.gif]
( [smilie=wall.gif] jak ja będę pić wieczorem ?? :shock: [smilie=wacko.gif] )


I właśnie --> jakiego Wojtka??
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kamila » sobota, 24 wrz 2005, 14:11

Nic ciekawego nie było, jak zwykle, dużo jedzenia za "grosze" (choć z tym mogłabym się posprzeczać), zawody, itp... żałuje tylko, że ciast nie gwizdnęłam :lol: , miałabym teraz przysmak do kawy ;)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olcia » sobota, 24 wrz 2005, 14:39

Olga wybaczam :)
choć masz czego żałować.. nasze koktajle szły jak ciepłe bułeczki.. :P /dobrze, że ludzie nie widzieli jak je robiliśmy :twisted: / ale ogólnie było fajnie :P
tylko coś mi nie dobrze po gofrach roboty klasy 2 humanistycznej :?
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Olcia » sobota, 24 wrz 2005, 16:36

NataliaW napisał(a):
a widziałaś jak je robili....? :twisted: ;)


Natalia, ciii nie chce wiedzieć :lol: :?
hmm.. ciekawe czy Ci którzy pili nasze koktajle jeszcze żyją.. :twisted: :P
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez kamila » sobota, 24 wrz 2005, 16:37

olkakg napisał(a):hmm.. ciekawe czy Ci którzy pili nasze koktajle jeszcze żyją.. :twisted: :P

a co, pajączki gratis były? :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olcia » sobota, 24 wrz 2005, 16:41

kamila napisał(a):a co, pajączki gratis były? :)


yy... niee no.. wszystko było kulturalnie i bez dodatków :P :twisted:
(w sumie to nie wiem czy wrzucili te trawe [tą taką zieloną co rośnie na łące..] do koktajli :P )
i czasami nam wychodziły strasznie słodkie a czasem gorzkie (tak to jest jak cała klasa sie rzuca do 1 mixera i wrzuca co ma pod ręką :D )
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości