1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olcia » poniedziałek, 19 wrz 2005, 19:10

MeYa napisał(a):
(..)
btw. Olkakg tak w ogole to w jakiej klasie jestes i kogo za wychowawce??


klasa przyrodnicza (ta masochistyczna :twisted: -> 2 przedmioty rozszeżone)
a wychowawcą, a raczej opiekunem ;) jest Pani od geografii..
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Olcia » poniedziałek, 19 wrz 2005, 19:12

gdzie ten przycisk edit??? [smilie=rant.gif]
4 przedmioty rozszeżone.. :wink:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Olga » poniedziałek, 19 wrz 2005, 19:47

MeYa napisał(a):
Olga napisał(a): Poza tym 2,5 godziny na zielonym to i tak mało. W klasie maturalnej potrafilismy tam siedziec przez 5 godzin bo nikt nas nie informował, że lekcji nie będzie ;/ :lol:
tak czy inaczej do zobaczenia w środę lub czwartek :P

ha ha ha :P
to trza bylo sie dowiadywac :P my wiecej niz 3 nie siedzielismy....bo po przekroczeniu tej krytycznej granicy 3 godzin z reguly szlismy do domu:P

:D Twoja klasa była bardziej zaradna .... i bardziej cwana :P Zresztą juz kiedyś o tym pisałam :)
MeYa napisał(a):no i ja Ciebie dzisiaj widzialam na miescie z Yennefer chyba :]

Nie 'chyba' a na pewno z Yennefer :) To druga psychiczna co chce iść na kilka godzin do Kopernika :P
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Mariol » wtorek, 20 wrz 2005, 18:26

Podoba mi się ta wizja mieć w sobotę tylko 3 pierwsze lekcje... :D :D :D :lol: :twisted:
Mariol
 

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 20 wrz 2005, 19:23

Mariol napisał(a):Podoba mi się ta wizja mieć w sobotę tylko 3 pierwsze lekcje... :D :D :D :lol: :twisted:


czyli mamy tylko ee religie? :lol: [smilie=mml.gif]
wstac czy nie wstac..oto bedzie pytanie :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez kawon » wtorek, 20 wrz 2005, 20:47

Olga napisał(a): (ładne stoły macie).


niestety wynieśli :(

Wpadaj na polski do pani N. w srode na 3. godzinie albo w piatek na 8. :)
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez Mariol » wtorek, 20 wrz 2005, 22:38

redlovebloodgirl napisał(a):
Mariol napisał(a):Podoba mi się ta wizja mieć w sobotę tylko 3 pierwsze lekcje... :D :D :D :lol: :twisted:


czyli mamy tylko ee religie? :lol: [smilie=mml.gif]
wstac czy nie wstac..oto bedzie pytanie :P


sobota... taki piękny będzie dzień.. odpowiedni na odsypianie całego tygodnia... :lol:

eee.... nie wstajemy... :lol: [smilie=jacko.gif] [smilie=whistle.gif]
Mariol
 

Postprzez Olga » wtorek, 20 wrz 2005, 23:44

kawon napisał(a):
Olga napisał(a): (ładne stoły macie).

niestety wynieśli :(

Jak to?? :shock:

kawon napisał(a):Wpadaj na polski do pani N. w srode na 3. godzinie albo w piatek na 8. :)

:lol: No niestety. Będę w szkole w czwartek :P
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Olga » środa, 21 wrz 2005, 01:18

Poza tym Ty jesteś w II klasie, a ja mam ochotę popatrzeć na przestraszone miny pierwszoklasistów :P :lol:
No bo pani N. chyba dostała jakieś I klasy ?? :|

No a tak poważnie mówiąc to na prawdę brakuje mi lekcji j. polskiego. Nigdy się na nich nie udzielałam zbyt wiele i mistrzynią w tym przedmiocie też nigdy nie byłam, ale jednak .... wspomnienia (o dziwo :P ) miłe :)

I w sumie jeszcze chętnie 'zaliczyłabym' geografię z Panią H. :D
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Sylwia » środa, 21 wrz 2005, 18:23

Ja mojej polonistki z klasy trzeciej nigdy nie będę miło wspominać [Brem.]. Ma wiedzę, fakt, ale jej pamięć szwankuje. A to zapomina co zadała, a czego nie, a to sprawdziany sprawdza te same dwa razy, a to coś, a to coś. Najgorsze, że nic nie da sobie powiedzieć. Na szczęście mam to już za sobą. Szczerze współczuję tym, których uczy... ale mam nadzieję, że juz tego nie robi.
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Nemo » środa, 21 wrz 2005, 18:47

Olga napisał(a):
MeYa napisał(a):
Olga napisał(a): Poza tym 2,5 godziny na zielonym to i tak mało. W klasie maturalnej potrafilismy tam siedziec przez 5 godzin bo nikt nas nie informował, że lekcji nie będzie ;/ :lol:
tak czy inaczej do zobaczenia w środę lub czwartek :P

ha ha ha :P
to trza bylo sie dowiadywac :P my wiecej niz 3 nie siedzielismy....bo po przekroczeniu tej krytycznej granicy 3 godzin z reguly szlismy do domu:P

:D Twoja klasa była bardziej zaradna .... i bardziej cwana :P Zresztą juz kiedyś o tym pisałam :)
MeYa napisał(a):no i ja Ciebie dzisiaj widzialam na miescie z Yennefer chyba :]

Nie 'chyba' a na pewno z Yennefer :) To druga psychiczna co chce iść na kilka godzin do Kopernika :P


A moze sie trzecia'' psychiczna'' podłaczyc??? ;/ :lol: czekam na odp. :) :lol: 8)
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez Mariol » środa, 21 wrz 2005, 18:58

Sylwia napisał(a):Ja mojej polonistki z klasy trzeciej nigdy nie będę miło wspominać [Brem.]. Ma wiedzę, fakt, ale jej pamięć szwankuje. A to zapomina co zadała, a czego nie, a to sprawdziany sprawdza te same dwa razy, a to coś, a to coś. Najgorsze, że nic nie da sobie powiedzieć. Na szczęście mam to już za sobą. Szczerze współczuję tym, których uczy... ale mam nadzieję, że juz tego nie robi.


Już nie uczy...
Ale dzisiaj cudowna pani B. była na naszej jednej lekcji j.polskiego... :D
<Faaajnie było... znów szybkie tępo... strach przed odpytką... > :D

Tak jak to niektórzy z mojej klasy ujęli...
Wreszcie wiem o czym jest ta lektura... :D
Mariol
 

Postprzez MeYa » środa, 21 wrz 2005, 22:48

Nemo napisał(a):
A moze sie trzecia'' psychiczna'' podłaczyc??? ;/ :lol: czekam na odp. :) :lol: 8)


ot tak to do 'psychicznych nie mozna podłączyć...wiesz....trzeba podanie, trzy zdjecia no i papierek musi nabrac mocy urzedowej :D ale moze po znajomosci Cie przyjmą :D
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Tisaja » czwartek, 22 wrz 2005, 14:14

Sylwia
Ja mojej polonistki z klasy trzeciej nigdy nie będę miło wspominać [Brem.].
Hmmm.... a ja baaardzo dobrze wspomina tę pania profesor......miałam u niej piateczki....Natomiast wspomnienie pani profesor od matematyki.....napawa mnie wstrząsami niechęci....Ale to już zamierzchła historia.......(której profesora K. równie miło wspominam jak prof. B. )
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez sabcia » czwartek, 22 wrz 2005, 22:06

Olga napisał(a):Poza tym Ty jesteś w II klasie, a ja mam ochotę popatrzeć na przestraszone miny pierwszoklasistów :P :lol:
No bo pani N. chyba dostała jakieś I klasy ?? :|


panią N. ma I d czyli mat-fiz czyli między innymi ja :] narazie nie jest tak źle na polskim :wink: zresztą jak samam pani N. stwierdziła nie wyglądamy na przestraszonych :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
sabcia
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): niedziela, 12 gru 2004, 16:13
Lokalizacja: Grzybowo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości