studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Suzy » niedziela, 28 sie 2005, 12:07

wczoraj pierwszy egzamin napisany... szybko i bezboleśnie... zaliczenie ćwiczeń i to pierwszy termin, więc emocji nie wywołał u mnie żadnych.... czysta formalność... martwić to się będe za tydzień... kolejne dwa... w tym jedna moja nieszczęsna poprawka... :cry: ale przynajmniej miło się spotkać z przyjaciółmi :drunk:

w każdej sytuacji należy widzieć jakieś plusy :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez ZAINTERESOWANA » niedziela, 28 sie 2005, 12:08

W takim razie Suzy powodzenia przy dalszych perypetiach... :spoko:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Suzy » niedziela, 28 sie 2005, 20:09

WZT - niestety starałam się być cwana i mi nie wyszło... :lol:

to kampania wrześniowa... ale dość oryginalna... jak zawsze jeśli chodzi o moją osobę .... przy 8 egzaminach wiedziałam, że zwyczajnie nie dam rady, więc od ręki przeniosłam sobie trzy egzaminy na wrzesień (oczywiście jak przystało na szczyt cwaniactwa - z powodu kursu zawodowego :wink: ) .... myślałam - dwa egzaminki plus jedno zaliczenie ćwiczeń to na wrzesień pryszczyk...ale nie przewidziałam jednej drobnej rzeczy... że mogę nie zdać jakiegoś egzaminu... i oczywiście - jednego nie zdałam!!! a więc zostałam z czterema egzaminami na wrzesień.... toż to dosłownie jak na innych kierunkach cała sesja... a do tego na każdy egzamin (prócz zaliczenia z ćwiczeń które od wczoraj mam za sobą) przypadają po dwie książki ( tak ok. 300-400 stron) ;/ oj, szkoda gadać... jeszcze tylko przyszły wekend i będzie po kłopocie.... - oby - ... :roll:

[ Dodano: 2005-08-28, 21:10 ]
ZAINTERESOWANA napisał(a):W takim razie Suzy powodzenia przy dalszych perypetiach... :spoko:


dziękuję ... z pewnością się przyda :*
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Crash » niedziela, 28 sie 2005, 20:23

Czy ktos w tym roku wybiera sie studiowac do 3city?? -----> poszukuje wspollokatora :) Cheers
Avatar użytkownika
Crash
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 22:54
Lokalizacja: kG/3CITY

Postprzez Agnes » niedziela, 28 sie 2005, 21:21

Crash napisał(a):Czy ktos w tym roku wybiera sie studiowac do 3city?? -----> poszukuje wspollokatora :) Cheers


ja juz tam mieszkam :) teraz drugi rok . moze moj kolega z roku on tez poszukuje wspolokatora?? :) :)

[ Dodano: 2005-08-28, 22:23 ]
WZT napisał(a):Suzy, czemu ty masz tak dziwnie sesje ulozona???
Kampania Wrzesniowa czy co?????
Kolega tez jest na zaocznych i ma inny kierunek ale on mial sesje do polowy wakacji....
Czemu was tak troche glupie porozmieszczali?


wzt ty sie martw o swoja kampanie :) a tak pozatym to kiedy to dokladnie , musze szykowac kciuki :] :]
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Crash » niedziela, 28 sie 2005, 23:03

Agnes napisał(a):
Crash napisał(a):Czy ktos w tym roku wybiera sie studiowac do 3city?? -----> poszukuje wspollokatora :) Cheers


ja juz tam mieszkam :) teraz drugi rok . moze moj kolega z roku on tez poszukuje wspolokatora?? :) :)


no ja trzeci... tylko troche mi sie pokrecilo z lokum w przeciagu ostatnich paru tygodni
Avatar użytkownika
Crash
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 22:54
Lokalizacja: kG/3CITY

Postprzez yennefer » poniedziałek, 29 sie 2005, 00:25

bede trzymac kciuki za wszystkich walczacych we wrzesniu... niech moc bedzie z wami :twisted: :P :P
...tylko troche wspolczuje... we mnie teraz niczego nie ma w tak malym stężeniu, jak wlasnie zapalu do nauki :| :lol: moze za miesiac wroci ;) a tymczasem cieszmy sie jeszcze ostatnim miesiacem wakacji (ci, ktorzy maja to szczescie) :twisted: :jupi: :twisted:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez ZAINTERESOWANA » poniedziałek, 29 sie 2005, 07:35

WZT: trzymam też kciuki za Twoją wrześniową kampanię :lol: :spoko:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Agnes » poniedziałek, 29 sie 2005, 10:48

Crash napisał(a):
Agnes napisał(a):
Crash napisał(a):Czy ktos w tym roku wybiera sie studiowac do 3city?? -----> poszukuje wspollokatora :) Cheers


ja juz tam mieszkam :) teraz drugi rok . moze moj kolega z roku on tez poszukuje wspolokatora?? :) :)


no ja trzeci... tylko troche mi sie pokrecilo z lokum w przeciagu ostatnich paru tygodni


oo to wspolczuje crash , ja tez mialam male przeboje z mieszkankiem , ale juz wszystko w normie..wzt kiedy ta kampania , bo kciuki zaczynaja mnie bolec?? Yen a ty kiedy ruszasz do pyr, trzeba bedzie sie przed wyjazdem zgadac?? :) :) :D :D :D :beer: a tak pozatym jak to dobrze ze zaraz wrzesien ....wiem wiem powtarzam sie :]

Crash wiec co z wspolokatorem , ? a wogole na jakiej uczelni ty sie uczysz?? :shock:
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Crash » poniedziałek, 29 sie 2005, 13:39

SWPS... UG unikam jak ognia :) ..... wspolokator..... a nie masz jakiejs fajnej kolezanki ?? :P
Avatar użytkownika
Crash
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 22:54
Lokalizacja: kG/3CITY

Postprzez Tisaja » poniedziałek, 29 sie 2005, 14:20

Ooooo matko...ja sie potwornie boję.....bo chyba jestem za stara,żeby zaczynać studia.....juz byłam przyzwyczajona,ze mam to za sobą......A tu masz babo placek. Trza się uczyć dalej :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez yennefer » poniedziałek, 29 sie 2005, 17:20

Agnes, jeszcze nie wiem, jakos po 20 wrzesnia, a moze i pozniej ;) a ty?
no przed wyjazdem koniecznie - :beer:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości