Morland napisał(a):Te matury są chyba jakieś oszukane.. Wszyscy zdają i to z tak dobrymi wynikami..
na przyszlosc zasiegaj lepszych informacji....
nie wszyscy zdali....
Morland napisał(a):Chodziło mi o to, że nie kupię nikomu kwiatów z okazji odejścia ze szkoły.. Dajcie mi spokój
(i to jeszcze wczoraj, jesli mnie pamiec nie myli
)yennefer napisał(a):Morland napisał(a):Chodziło mi o to, że nie kupię nikomu kwiatów z okazji odejścia ze szkoły.. Dajcie mi spokój
dobrze, Karolku, ze zaznaczyles, o co ci chodzi
bo juz myslalam, ze bedzie ci trzeba przypomniec, co sam obiecales(i to jeszcze wczoraj, jesli mnie pamiec nie myli
)

! bałam się piekielnie, ręce mi latały, kułam na pamięć, bałam się tych 15 minut, ewentualnych zacięć .... chodziłam spanikowana przed wejściem na salę!! NIE WARTO!!! wiem, że łatwo mi mówić skoro już zdałam, ale po tym jak usłyszałam o kilku wypadkach stresowych jakie miały miejsce (nie mówię tu tylko o naszej szkole) to chcę powiedzieć, że skoro ja PANIKARA zdałam bez problemu to każdy może zdać!!!!
Olga napisał(a):żeby nie zdać matury ustnej z polskiego, trzeba być albo całkowicie nieprzygotowanym (co po tylu miesiącach, które mieliśmy, uważam za kompletna głupotę) albo dać się pokonać stresowi (co niestety się zdarza!!!!)
moja klasa jest już po egzaminie i mówie wszystkim tym, którzy jeszcze mają go przed sobą, że nie jest taki straszny jak go malują![]()
! bałam się piekielnie, ręce mi latały, kułam na pamięć, bałam się tych 15 minut, ewentualnych zacięć .... chodziłam spanikowana przed wejściem na salę!! NIE WARTO!!! wiem, że łatwo mi mówić skoro już zdałam, ale po tym jak usłyszałam o kilku wypadkach stresowych jakie miały miejsce (nie mówię tu tylko o naszej szkole) to chcę powiedzieć, że skoro ja PANIKARA zdałam bez problemu to każdy może zdać!!!!
zapewniam, że i tak zmienicie trochę tekst, o czymś zapomnicie, zatniecie się .... a te 15 minut to tylko coś umownego .... stres na sali trwa kilka minut potem jest już ok .... jak ktoś z komisji potakuje to już wogóle jest przyjemnie ... na prawdę SPOKOJNIE!! teraz widzę ile czasu straciłam na nerwy! zarwana noc ... ehhh ...
POWODZENIA WAM ŻYCZĘ!! BĘDZIE DOBRZE!!
to moze nie bede sie stresowacMeYa napisał(a):
dziekuje dziekuje dziekuje dziekuje
![]()
![]()
![]()
![]()
zostaniesz moim idolem...
mow mi tak jeszcze........do piatkuto moze nie bede sie stresowac

Olga napisał(a):![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
heh ... w mojej klasie takie "przypadki" i "wypadki" zdały, że nie wiem jak wogóle można nie zdać ... co trzeba zrobić żeby oblać .... wiem niestety jaki stres potrafi być zabójczy!! bałam sięże moja praca i kawał dobrej roboty pójdąna marne .... ale weszłam ... miły uśmech komisji ... jedna z pań pomogłami plansze wieszać .... cały czas mnie słuchały ... potakiwały .... przy każdym zacięciu (były trzy) uśmiechały się uspokajająco .... po trzech minutach przestałam się telepać ... i mówiłam luźno .... a pytania od komisji nie są trudne ani podchwytliwe ... ja sie na nich troche posypałam a i tak mam 18 pkt ... mam mówic dalej?

MeYa napisał(a):taaaaakkkkkkkkk
taaaaakkkkkkk
nie przerywaj.....
mow tak dalej....![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
(w komisji są niestety same panie)
...... już nic więcej nie mogę powiedzieć ...
.....Olga napisał(a):heh ... w mojej klasie takie "przypadki" i "wypadki" zdały, że nie wiem jak wogóle można nie zdać ... co trzeba zrobić żeby oblać .... wiem niestety jaki stres potrafi być zabójczy!! bałam sięże moja praca i kawał dobrej roboty pójdąna marne .... ale weszłam ... miły uśmech komisji ... jedna z pań pomogłami plansze wieszać .... cały czas mnie słuchały ... potakiwały .... przy każdym zacięciu (były trzy) uśmiechały się uspokajająco .... po trzech minutach przestałam się telepać ... i mówiłam luźno .... a pytania od komisji nie są trudne ani podchwytliwe ... ja sie na nich troche posypałam a i tak mam 18 pkt ... mam mówic dalej?
. jakbys nie zdala to bys miala co pisac w odwolaniu do oke.

Kulo napisał(a):hej Majkel dzekson. jakbys nie zdala to bys miala co pisac w odwolaniu do oke.
Owe Panie nie mogly sie usmiechac gdyz w regulaminie jest napisane ze musza byc obojetne
.... regulamin ..... heheheheheh ..... tak samo jak te 15 minut? etam ..... gdyby to było szczerzenie się to rzeczywiście ktoś mógłby się uczepić
.... ale chyba lekkie uśmiechanie się nikomu nie zaszkodzi, a raczej pomoże ... poza tym miły uśmiech na wejście rozluźnia ucznia .... unoszący się koncik ust podczas prezentacji uspokaja .... i miłe "dziękujemy ... dowidzenia" upewnia, iż poszło dobrze ....
...... 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości