Tutmosis napisał(a):Jeżeli skorzystam z twojej sugestii, nic nie pozostanie z mojej anonimowości. Dlaczego i komu mam zaufać?
Cytat do przeczytania ze zrozumieniem dla pana J0shu4a. Cóż to na Boga znaczy j0shu4?!r00t napisał(a):Dodam, że jeżeli ktoś napisze merytorycznie poprawny post dotyczący miasta a zrobi to np. w hydeparku - zostanie on przeniesiony do "Miasta kołobrzeg"
Jeżeli natomiast pojawią się jakieś bluzgi lub inne nieprzyzwoite zachowanie temat ląduje w śmieciach od razu i ewentualny ban/ostrzeżenie (zależy od kalibru) dla autora.
Tutmosis napisał(a):Jeżeli skorzystam z twojej sugestii, nic nie pozostanie z mojej anonimowości. Dlaczego i komu mam zaufać?
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości