Propozycja zmian w dziale Miasto

Chcesz się wypowiedzieć na temat naszego miasta, zrób to tutaj. To jest miejsce gdzie można pisać o wszystkich sprawach dotyczących Kołobrzegu.

Propozycja zmian w dziale Miasto

Postprzez Demurrer » poniedziałek, 26 lut 2007, 13:06

W związku z dostrzeganym i sygnalizowanym przez wielu użytkowników, zjawiskiem eskalacji pomówień, obrażania, rzucania niepotwierdzonych plotek, itp. w dziale miasto, a będących odpryskiem walki politycznej na szczeblu lokalnym i zniechęcających do odwiedzania forum, chciałbym złożyć propozycję:

- wydzielenia działu „Miasto – Polityka”,
- wprowadzenia zasady, że w tym dziale pisać będą mogły tylko osoby z grupy trzeciej, tj. takie które przedstawią się rootowi,
- zakaz pisania klonów w dziale „Miasto – Polityka”
- wszystkie wypowiedzi, które będą wypowiedziami właściwymi dla działu „Miasto-Polityka” , a będą zamieszczane w innych działach będą bezwzględnie kasowane, a użytkownicy pisujący takie rzeczy poza działem Miasto – Polityka będą otrzymywali ostrzeżenia.

Temat poddaję pod dyskusję. :)
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Re: Propozycja zmian w dziale Miasto

Postprzez Syriusz » poniedziałek, 26 lut 2007, 13:12

Demurrer napisał(a):W związku z dostrzeganym i sygnalizowanym przez wielu użytkowników, zjawiskiem eskalacji pomówień, obrażania, rzucania niepotwierdzonych plotek, itp. w dziale miasto, a będących odpryskiem walki politycznej na szczeblu lokalnym i zniechęcających do odwiedzania forum, chciałbym złożyć propozycję:

- wydzielenia działu „Miasto – Polityka”,
- wprowadzenia zasady, że w tym dziale pisać będą mogły tylko osoby z grupy trzeciej, tj. takie które przedstawią się rootowi,
- zakaz pisania klonów w dziale „Miasto – Polityka”
- wszystkie wypowiedzi, które będą wypowiedziami właściwymi dla działu „Miasto-Polityka” , a będą zamieszczane w innych działach będą bezwzględnie kasowane, a użytkownicy pisujący takie rzeczy poza działem Miasto – Polityka będą otrzymywali ostrzeżenia.

Temat poddaję pod dyskusję. :)



BINGO! Jestem z Tobą!

Propozycja bardzo rozsądna.

Niech walczą ze sobą w realu.
Avatar użytkownika
Syriusz
Mistrz klawiatury
 
Posty: 315
Dołączył(a): czwartek, 30 lis 2006, 12:40
Lokalizacja: z tamtąd

Postprzez Semerchet » poniedziałek, 26 lut 2007, 13:23

Niech więc prawda ujrzy światło dzienne.
Avatar użytkownika
Semerchet
Ważniak
 
Posty: 267
Dołączył(a): piątek, 5 sty 2007, 18:38

Postprzez Flo » poniedziałek, 26 lut 2007, 13:26

popieram Demiego w calej rozciaglosci
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Demurrer » poniedziałek, 26 lut 2007, 14:13

Sam jestem uczestnikiem wielu dysput - nazwijmy to politycznych -i uważam, że same w sobie nie stanowią one niczego złego, a wręcz potrafią być bardzo ciekawe.

Chodzi jedynie o zachowanie pewnego poziomu. A poziom wzrasta wraz ze spadkiem poczucia anonimowości, choć oczywiście wszystkich problemów nie rozwiązuje.

No i stworzenie takiego działu powodowałoby, że osoby które chcą być na bieżąco w sprawach miasta, a męczy je polityka , nie musiałby działu tego omijać, bo miałby gwarancję, że politykuje się gdzie indziej. :)
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez kacper » poniedziałek, 26 lut 2007, 14:39

Jestem za .
kacper
Mistrz klawiatury
 
Posty: 375
Dołączył(a): poniedziałek, 4 gru 2006, 23:48

Postprzez skorpion » poniedziałek, 26 lut 2007, 17:09

Też jestem jak najbardziej za. Dla niektórych łatwa możliwość identyfikacji byłaby zapewne hamulcem przed klamstwami , pomówieniami i "przed jazdą bez trzymanki".
Sądzę,że bez specjalnej starty kilka nicków by zniknęło z tego forum.
skorpion
Twardziel
 
Posty: 84
Dołączył(a): sobota, 20 sty 2007, 10:49
Lokalizacja: tutejszy

Postprzez mimoza » poniedziałek, 26 lut 2007, 17:16

jak najbardziej... najlepiej w dziale polityka wprowadzić nicki z nazwiskami - i będzie wszystko jasne
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 26 lut 2007, 17:23

mimoza napisał(a):jak najbardziej... najlepiej w dziale polityka wprowadzić nicki z nazwiskami - i będzie wszystko jasne


pewnie by pomoglo... tak czy inaczej trzeba cos zrobic
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Flo » poniedziałek, 26 lut 2007, 17:57

mimoza napisał(a):jak najbardziej... najlepiej w dziale polityka wprowadzić nicki z nazwiskami - i będzie wszystko jasne


wystarczy ze administracja bedzie miala wglad
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez j0shu4 » poniedziałek, 26 lut 2007, 18:01

mimoza napisał(a):jak najbardziej... najlepiej w dziale polityka wprowadzić nicki z nazwiskami - i będzie wszystko jasne

nicki z nazwiskami ? no chyba przesadziles troche
to internet a nie zebranie towarzystwa wzajemnej adoracji w ktorym patrzymy sobie w oczy i zaczynamy od slow "nazywam sie...... , i mam problem chcialbym dzisiaj komus %#$%#% "
dostep dla 3 grupy oczywiscie tak , personalia tylko do wiedzy administratora i jestem za tym od dawna tyle ze myslalem o calym dziale miasto a nie wydzielonym dziale polityka
zauwazcie ze nawet z brudnej chusteczki do nosa robue sie temat polityczny wiec wydzielanie nie ma sensu
mimoza big brother ci sie marzy ? :wink: a moze zapis wszystkich postow od razu ustawimy zeby sie automatycznie z nazwiskiem , numerem pesel i numerem buta rozsylal do biur poselskich :) prowokatorze ty jeden :twisted:
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez FiDo » poniedziałek, 26 lut 2007, 19:52

Damurrer - wodzu, prowadz

pewne ograniczenia do 'albumu' tez bym wprowadzil
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez mimoza » poniedziałek, 26 lut 2007, 20:24

j0shu4 napisał(a):
mimoza napisał(a):jak najbardziej... najlepiej w dziale polityka wprowadzić nicki z nazwiskami - i będzie wszystko jasne

nicki z nazwiskami ? no chyba przesadziles troche
to internet a nie zebranie towarzystwa wzajemnej adoracji w ktorym patrzymy sobie w oczy i zaczynamy od slow "nazywam sie...... , i mam problem chcialbym dzisiaj komus %#$%#% "
dostep dla 3 grupy oczywiscie tak , personalia tylko do wiedzy administratora i jestem za tym od dawna tyle ze myslalem o calym dziale miasto a nie wydzielonym dziale polityka
zauwazcie ze nawet z brudnej chusteczki do nosa robue sie temat polityczny wiec wydzielanie nie ma sensu
mimoza big brother ci sie marzy ? :wink: a moze zapis wszystkich postow od razu ustawimy zeby sie automatycznie z nazwiskiem , numerem pesel i numerem buta rozsylal do biur poselskich :) prowokatorze ty jeden :twisted:


Ty to mnie zawsze musisz zdemaskować - wydaje mi się, że administratorzy wiedzą klto jest sklonowany i kto jest kim - więc wystarczy przstrzegąc istniejącego regulaminu - odpowiedzialnośc prawna istnieje także na forum - z tego co wiem -- - a kto chce pisać anonimowo - ? cóż - wola admina czy mu pozwala czy nie

*** z nazwiskami, oczysiwście żartowałem
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Następna strona

Powrót do :: miasto kołobrzeg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości