Zmiany zmiany zmiany

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Zmiany zmiany zmiany

Postprzez r00t » wtorek, 6 mar 2007, 12:42

Zgodnie z tym co było pisane w tym temacie nastał czas zmian.

Dokładna procedura dostania się do grupy trzeciej jest opisana tutaj.

W skrócie.

- Miasto Kołobrzeg jest tylko dla 3 grupy.
- Po rejestracji wystarczy napisać jednego posta w Hydeparku żeby przejść do grupy drugiej i co się z tym wiąże, otrzymać prawo do pisania na całym forum.

Zmiany w albumie w przygotowaniu.
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Demurrer » wtorek, 6 mar 2007, 12:45

Brawo.
Zobaczymy teraz kto się ostanie w dziale Miasto. :)
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez r00t » wtorek, 6 mar 2007, 12:48

Dodam, że jeżeli ktoś napisze merytorycznie poprawny post dotyczący miasta a zrobi to np. w hydeparku - zostanie on przeniesiony do "Miasta kołobrzeg"

Jeżeli natomiast pojawią się jakieś bluzgi lub inne nieprzyzwoite zachowanie temat ląduje w śmieciach od razu i ewentualny ban/ostrzeżenie (zależy od kalibru) dla autora.
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Vin » wtorek, 6 mar 2007, 13:24

oooo
jakie to proste
i bardzo dobrze

beda zasmiecac hydepark
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez ZAINTERESOWANA » wtorek, 6 mar 2007, 17:36

W końcu coś pozytywnego... :P
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Tutmosis » wtorek, 6 mar 2007, 18:22

Obsługa forum jest niekonsekwentna i nie dotrzymuje obietnic. Mój post wylądował w jakimś śmietniku, bo napisałem go tam, gdzie pozwolono mi. Skoro zdeklarowaliście się panowie przenosić wpisy to proszę to robić a nie wyrzucać donikąd.
Pan j0shu4 stanowi własne prawa na tym forum wbrew Administratorowi. Czyżby nie wiedziała lewica co czyni prawica?
Tutmosis
Coś tam napisał
 
Posty: 64
Dołączył(a): wtorek, 6 lut 2007, 10:38

Postprzez j0shu4 » wtorek, 6 mar 2007, 18:30

szkoda ze nie zrozumiales tego co zrobilem
nie chcesz pisac w dziale miasto twoja sprawa
mam przywrocic temat i pozwolic na kolejne anonimowe przepychanki miedzy toba mimoza i kolejnymi ktorzy dolacza ?
to w jakim celu bylyby zmiany ?
hydepark jako miasto kolobrzeg 2 ? sorry ale to nie simsy
intencje r00ta w tym temacie rozumiem inaczej
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Tutmosis » wtorek, 6 mar 2007, 18:35

Cytuję widomość którą otrzymałem: Napisany przez Ciebie temat: "MIASTO KOŁOBRZEG w jednej wypowiedzi." w forum: ":: h y d e p a r k" został przesunięty do forum: ":: ś m i e t n i k" Link do tematu: http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?t=16934 " Co tutaj było niezgodne z najnowszymi zaleceniami poza humorami Pana joshu4a. Chyba mogę jeszcze zaproponować tydzień przerwy w zarządzaniu dla opamiętania się tego pana?
Tutmosis
Coś tam napisał
 
Posty: 64
Dołączył(a): wtorek, 6 lut 2007, 10:38

Postprzez Tutmosis » wtorek, 6 mar 2007, 18:37

Chcę pisać w dziale miejskim ale nie pozwalasz mi. Napisałem już dlaczego.
Tutmosis
Coś tam napisał
 
Posty: 64
Dołączył(a): wtorek, 6 lut 2007, 10:38

Postprzez j0shu4 » wtorek, 6 mar 2007, 18:37

a zatem to twoja decyzja i tyle
co utwierdza mnie w przekonaniu ze zamkniecie tematu miasto to sluszna decyzja
tylko sie usmiechne
sobie zrob tydzien urlopu
a mnie zostaw w spokoju
przeczytaj uwaznie co napisalem wczesniej
mozesz ze mna podyskutowac na PW lub face2face
koncze
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez mimoza » wtorek, 6 mar 2007, 18:41

Tutmosis napisał(a):Chcę pisać w dziale miejskim ale nie pozwalasz mi. Napisałem już dlaczego.


Tutm... zarejestruj się w 3 grupie - po to jest to Forum w końcu... nie do nawalanek tylko do debat - dawaj -
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Tutmosis » wtorek, 6 mar 2007, 19:17

Jeżeli skorzystam z twojej sugestii, nic nie pozostanie z mojej anonimowości. Dlaczego i komu mam zaufać?
Tutmosis
Coś tam napisał
 
Posty: 64
Dołączył(a): wtorek, 6 lut 2007, 10:38

Postprzez mimoza » wtorek, 6 mar 2007, 19:23

Tutmosis napisał(a):Jeżeli skorzystam z twojej sugestii, nic nie pozostanie z mojej anonimowości. Dlaczego i komu mam zaufać?


powiem Ci z własnego doświadczenia - większa wartość mają rozmowy nie anonimowe... anonimowo może pisac na jednym z czatów - te rozmowy nic nie wnoszą - jestem ropoznawalny przez forumowiczów - wołamy cześć i idziemy dalej - jest miło - mieć znajomych z netu - natomiast z anonimamami to często nawalanki do niczego nie prowadzące - decyzja nalezy do Ciebie...

no chyba, ze jesteś tak popularny, ze ci to przeszkadza... no to już taki los... osób ze swiecznika
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Tutmosis » wtorek, 6 mar 2007, 19:27

r00t napisał(a):Dodam, że jeżeli ktoś napisze merytorycznie poprawny post dotyczący miasta a zrobi to np. w hydeparku - zostanie on przeniesiony do "Miasta kołobrzeg"

Jeżeli natomiast pojawią się jakieś bluzgi lub inne nieprzyzwoite zachowanie temat ląduje w śmieciach od razu i ewentualny ban/ostrzeżenie (zależy od kalibru) dla autora.
Cytat do przeczytania ze zrozumieniem dla pana J0shu4a. Cóż to na Boga znaczy j0shu4?!
Tutmosis
Coś tam napisał
 
Posty: 64
Dołączył(a): wtorek, 6 lut 2007, 10:38

Postprzez r00t » wtorek, 6 mar 2007, 19:30

Tutmosis napisał(a):Jeżeli skorzystam z twojej sugestii, nic nie pozostanie z mojej anonimowości. Dlaczego i komu mam zaufać?


A co? Wstydzisz się swoich słów? Nie chcesz brać za nie odpowiedzialności. "Nieanonimowo" głosisz inne poglądy? ...

Poza tym, Internet to nie takie anonimowe miejsce. Nawtykasz komuś i będzie to podchodziło pod paragraf i tak Cię znajdą.

Co do przenoszenia - mowa była o przenoszeniu TEMATÓW nie postów. I to tylko w takich przypadku jak temat jest warty uwagi - a nie jak leci, bo ktoś nie może pisać.

Każdy może. Tylko trzeba spełnić jeden warunek. Jak się nie chce, to przymusu nie ma.

j0shu4 miał rację wywalając "kołobrzeg w pigułce" do śmieci.
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 12 gości