
pastor napisał(a): Bruno.. yyy... zatkalo?? nom .... zajefajna tapetka, a jakie to srodowisko. bo jak mi powiesz ze WM to spadne z krzesla![]()
![]()
<_< <_< <_< ...a jak flux to sie pochlastam... ale piekne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości