Cos Dla Ekshibicjonistow ;) ..czyli Desktpy

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Postprzez Didi » poniedziałek, 5 sty 2004, 11:44

not o ja tez poprosze namiar na cus takiego bo to na linuxa nie wyglada chociaz... ;/
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez cichy » poniedziałek, 5 sty 2004, 11:48

a to chyba jest windowsblinds czy jakos tak :P, ale nie jestem pewien (ikonka pierwsza na lewo ode zegarka)
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Bruno » poniedziałek, 5 sty 2004, 15:12

pastor napisał(a): Bruno.. yyy... zatkalo?? nom .... zajefajna tapetka, a jakie to srodowisko. bo jak mi powiesz ze WM to spadne z krzesla :D :D :D <_< <_< <_< ...a jak flux to sie pochlastam... ale piekne

Xface4 - calkiem przyjemne srodowisko tylko na GTK (jesli ktos nie chce obciazac sie QT).
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez [Vk] » poniedziałek, 5 sty 2004, 16:03

DeeJay napisał(a): not o ja tez poprosze namiar na cus takiego bo to na linuxa nie wyglada chociaz... ;/

<a href='http://www.wincustomize.com/' target='_blank'>http://www.wincustomize.com/</a>
[Vk]
Rozgrzewa się
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 1 lip 2003, 16:51

Postprzez Kamilek^ » poniedziałek, 5 sty 2004, 17:02

A oto mój :P tylko muszę jeszcze troche nad nim popracować :)

Obrazek
Kamilek^
 

Postprzez r00t » poniedziałek, 5 sty 2004, 19:31

...z nowym rokiem nowy desk.... :) ...zreszta u mnie zmienia sie bardzo czesto B)

Obrazek
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez johny » poniedziałek, 5 sty 2004, 20:38

Bruno napisał(a):Xface4 - calkiem przyjemne srodowisko tylko na GTK [ciach]

dokładnie Xfce4 B)
(to tak, na wypadek gdyby np Pastor chciał poszukać tego w necie ;))
johny
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:21
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Bruno » wtorek, 6 sty 2004, 00:13

Teraz troszq inny desktop z tym samym tematem....



Obrazek
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez RoCzEz » środa, 7 sty 2004, 17:46

Obrazek
RoCzEz
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:01
Gadu-Gadu: 0

Postprzez mYfEk » środa, 7 sty 2004, 18:17

RoCzEz fajna tapeta :P ;) :D :D :D

a oto moja :P

Obrazek

hehehehehehe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D B) :)
"C" już sie nie zmieściło :/ :lol: :D :D
mYfEk
 

Postprzez Didi » środa, 7 sty 2004, 18:24

fajne skorki do winampa macie jakis link ?:D
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez mYfEk » środa, 7 sty 2004, 18:30

DeeJay napisał(a): fajne skorki do winampa macie jakis link ?:D

w opcjach winampa powinieneś miec link do skórek :) options/apply skins czy jakoś tak :)
mYfEk
 

Postprzez cichy » środa, 7 sty 2004, 18:35

<a href='http://www.winamp.com/' target='_blank'>http://www.winamp.com/</a>
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość