Radzik14 napisał(a):Root, teraz żeby połączyć się z modemem poprzez router wifi trzeba robić to tak jak wczesniej, w twoim poradniku, tylko bez wpisywania żadnych IP czy taka opcja nie jest już możliwa? Za tydzień bede miał laptopa i teraz nie wiem czy będzie ok ;d

Dobra mam problem zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją ale jest jedno małe ale, kiedy wpisuje adres onetu automatycznie mi zmienia adres na http://www.onet.pl/default/ pod którym jest notka o zmianach w tkk, podobnie jest z google, o cu tu chodzi
astic napisał(a):Dobra mam problem zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją ale jest jedno małe ale, kiedy wpisuje adres onetu automatycznie mi zmienia adres na http://www.onet.pl/default/ pod którym jest notka o zmianach w tkk, podobnie jest z google, o cu tu chodzi
rajorkg napisał(a):Sorry bardzo
czy mozesz mi adminie wytlumaczyc dlaczego tak bardzo spadla mi jakosc łacza po zmianie tych ustawien internetu? przed zmiana sciagalem pliki z neta ze stala predkoscia czyli max 32kb/s a teraz te predkosci co chwile sie zmieniaja a to 30, za chwile 15, 5 i znowu 30kb
Gratuluje i pozdrawiam
r00t napisał(a): Problem z Vistą może być, ale winę ponosi za M$$$ - tutaj http://support.microsoft.com/kb/928233 jest potencjalne rozwiązanie, Nie wiem czy działa, nie testowałem.

Piotr2008 napisał(a):r00t napisał(a): Problem z Vistą może być, ale winę ponosi za M$$$ - tutaj http://support.microsoft.com/kb/928233 jest potencjalne rozwiązanie, Nie wiem czy działa, nie testowałem.
1. po przelaczeniu na Dynamic IP, przez godzine Internet sie wylaczal non-stop. Teraz w nocy, od godziny jade bez problemu. Byc moze wszyscy, ktorzy omineli ten trudny poczatek, nawet nie zauwazyli ze cos nie gra
2. nawet jezeli jest bug w Vista, oczekuje od TKK aby mialo gotowe rozwiazania dla klienta. Zwalanie winy na MS to tania wymowka. W koncu to mali musza sie dostosowac do giganta i przelknac bol monopolu (szczegolnie gdy Vista wychodzi 2-3 lata przed zmianami w TKK). Jezeli jest znany bug, i wychodzi problem w testach, to trzeba tak dzialac, zeby robota spadla na eksperta w TKK, a nie klienta, ktory nigdy nie slyszal o DHCP, broadcast flag, registry, itp., nie zna angielskiego, itp. W koncu wiekszosc klientow uzywa Windows. Gdyby to bylo Ubuntu, Solaris czy jakis stary Amiga OS, to mozna by sie jeszcze wymigac.
To powyzsze narzekanie odnosi sie jedynie do sytuacji, w ktorej problem by hipotetycznie zaistnial. W tym momencie, wydaje sie, ze nie istnieje, wiec zamykam watek i zadowoleniem powracam do nocnego buszowania po sieci

Radzik14 napisał(a):Czy wszystkim od czasu zmiany na dynamiczne IP net się b. często rozłącza? U mnie modem pada do kilkunastu razy na dzień, przed tym było ok

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości