Koala napisał(a):tam gdzie byłem ograniczony jest dojazd tramwajami zreszta autem wygodniej...
ja na pomaranczowym to hamuje i patrze czy ktoś nie wjezdza w tył
Poznaniacy to myślą ze jak inna rejestracja i lewy pas należy do nich
a skrótów sie powoli sie ucze,
legitymacje za tydzien trzeba bedzie oddać ehh
Umowmy sie, są Kierowcy i kierowcy. Niektorym kierowcom wydaje sie, ze wszystkie rozumy pozjadali i trzymaja sie zasad jakiegos dziwnego, znanego najwidoczniej tylko im, kodeksu ruchu drogowego.
![bike [smilie=bike.gif]](./images/smilies/bike.gif)
Strach sie bać. Ale ryzyko spotkania takiego drivera istnieje na calym swiecie, nie tylko w Poznaniu

Ot, takie ryzyko prowadzenia samochodu

Widać, ze duzo sie dzieje na drogach, szczegolnie czesto zauwazyc mozna ekipy modernizujące. Dzis droga z Gdanska do Poznania zajela mi jakies 7h, czego okolo 3, poswiecilam na stanie w sznurze samochodow przed swiatlami kierujacymi ruchem wahadlowym.

Oby do 2012 sie chlopaki wyrobili
A koperte umiesz już zrobić poznaniaro?
preferuje parkowanie rownolegle tylem 