Wątek zmotoryzowanych :P

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Re: Wątek zmotoryzowanych :P

Postprzez Peny » środa, 1 paź 2008, 17:37

zainwestujcie w sieciowki :P taniej i szybciej tramwajem dojechac ;) oczywiscie jesli ma sie legitymacje studencka... :roll:
od wtorku bede to praktykować.. poranny dojazd do szkoly tramwajem ze staroleki =24 minuty, samochodem ~45 minut.. wole wypic w spokoju kawe niz wsciekac sie na zakorkowane ulice :wink:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Re: Wątek zmotoryzowanych :P

Postprzez loisslane » czwartek, 2 paź 2008, 10:20

WZT napisał(a):nie wiem czy mi sie wydawalo..... ale czy przypadkiem nasza Policja nie zminila wzoru malowania pojazdow swoich ??


Ujednoliciła, WZT, Straż Miejska ma podobne.
loisslane
 

Re: Wątek zmotoryzowanych :P

Postprzez Koala » niedziela, 5 paź 2008, 00:30

Peny napisał(a):
Koala napisał(a):ale sie dzis nastałem w korkach...

Poznań w godzinach szczytu tylko na pieszo


niekoniecznie. tramwaj to tez rozwiazanie zdecydowanie najszybsze w korkach.
Albo jazda na skroty.. i na pomarańczowych :)
i omijaj remontowane ulice, ktorych troche sie tu nazbieralo ostatnio.. poza tym jest luzik :twisted:

to napisalam ja, poznaniara :lol:


tam gdzie byłem ograniczony jest dojazd tramwajami zreszta autem wygodniej...
ja na pomaranczowym to hamuje i patrze czy ktoś nie wjezdza w tył
Poznaniacy to myślą ze jak inna rejestracja i lewy pas należy do nich
a skrótów sie powoli sie ucze,
legitymacje za tydzien trzeba bedzie oddać ehh

A koperte umiesz już zrobić poznaniaro?
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Re: Wątek zmotoryzowanych :P

Postprzez Peny » poniedziałek, 6 paź 2008, 20:58

Koala napisał(a):tam gdzie byłem ograniczony jest dojazd tramwajami zreszta autem wygodniej...
ja na pomaranczowym to hamuje i patrze czy ktoś nie wjezdza w tył
Poznaniacy to myślą ze jak inna rejestracja i lewy pas należy do nich
a skrótów sie powoli sie ucze,
legitymacje za tydzien trzeba bedzie oddać ehh


Umowmy sie, są Kierowcy i kierowcy. Niektorym kierowcom wydaje sie, ze wszystkie rozumy pozjadali i trzymaja sie zasad jakiegos dziwnego, znanego najwidoczniej tylko im, kodeksu ruchu drogowego. [smilie=bike.gif] Strach sie bać. Ale ryzyko spotkania takiego drivera istnieje na calym swiecie, nie tylko w Poznaniu ;)
Ot, takie ryzyko prowadzenia samochodu :P

Widać, ze duzo sie dzieje na drogach, szczegolnie czesto zauwazyc mozna ekipy modernizujące. Dzis droga z Gdanska do Poznania zajela mi jakies 7h, czego okolo 3, poswiecilam na stanie w sznurze samochodow przed swiatlami kierujacymi ruchem wahadlowym. :spoko: Oby do 2012 sie chlopaki wyrobili [smilie=construction.gif] [smilie=smile2.gif]
A koperte umiesz już zrobić poznaniaro?

preferuje parkowanie rownolegle tylem :P
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Re: Wątek zmotoryzowanych :P

Postprzez Koala » środa, 22 paź 2008, 21:40

no to pierwsza stłuczka na koncie heeeh tak jak w reklamie PZU stłuczka w Poznaniu, dzwon w Krakowie rysy w Tatrach :lol:

pan przedemną zahamował, ja wyhamowałem gościu za mna juz NIE :evil:
dobrze ze niewielkie zniszczenia i wszyscy żyją
ehh pozdrawiam posiadaczy FORDÓW
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Re: Wątek zmotoryzowanych :P

Postprzez Koala » wtorek, 28 paź 2008, 19:31

dziś tankowałem za 3,97

a w Kołobrzegu jakie ceny?
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Re: Wątek zmotoryzowanych :P

Postprzez PIOTRGAN » wtorek, 28 paź 2008, 20:33

ŚREDNIO ZA PB 95 4,35 :cry:
Avatar użytkownika
PIOTRGAN
Ważniak
 
Posty: 250
Dołączył(a): środa, 23 lis 2005, 22:06
Lokalizacja: Z POD MIASTA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości