I pod nosem mamroczę "a sobie trąb turysto jeden, 10 lat nie byłam na wczasach, nic ci się nie stanie jak poczekasz"
A i dodam, że ja przepuszczam tylko tych z ZKL na tablicy rejestracyjnej 
I pod nosem mamroczę "a sobie trąb turysto jeden, 10 lat nie byłam na wczasach, nic ci się nie stanie jak poczekasz"
A i dodam, że ja przepuszczam tylko tych z ZKL na tablicy rejestracyjnej 

O! to coś dla mniepadalec napisał(a):kobiety powinny raczej zająć się zmywaniem garów a nie jeżdżeniem samochodami

barmaid napisał(a):A ja nie lubię jak na mnie turyści trąbią jak się wciskam kaśkowozemSą na wczasach, gdzie się tak spieszą ? Niech sobie poczekają nie ?
padalec napisał(a):kobiety powinny raczej zająć się zmywaniem garów a nie jeżdżeniem samochodami


Koala napisał(a):ale sie dzis nastałem w korkach...
Poznań w godzinach szczytu tylko na pieszo


Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 8 gości