Wątek zmotoryzowanych :P

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Re: Wątek zmotoryzowanych :P

Postprzez barmaid » czwartek, 17 lip 2008, 07:39

No też tak sobie tłumaczę :twisted: I pod nosem mamroczę "a sobie trąb turysto jeden, 10 lat nie byłam na wczasach, nic ci się nie stanie jak poczekasz" ;p A i dodam, że ja przepuszczam tylko tych z ZKL na tablicy rejestracyjnej :D
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Re: Wątek zmotoryzowanych :P

Postprzez Tisaja » czwartek, 17 lip 2008, 15:29

To puszczanie ZKL , to chyba objaw naszego patriotyzmu lokalnego.. mnie pozwalają sie wepchnąć ZKL'e.. i ja puszczam ZKL'e..
Z reszta.... wciskam sie również miedzy inne rejestracje.. ale to już inna sprawa.... :oops: :twisted: :roll:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Re: Wątek zmotoryzowanych :P

Postprzez padalec » czwartek, 17 lip 2008, 19:48

kobiety powinny raczej zająć się zmywaniem garów a nie jeżdżeniem samochodami
padalec
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2005, 19:36

Re: Wątek zmotoryzowanych :P

Postprzez kamila » czwartek, 17 lip 2008, 19:53

padalec napisał(a):kobiety powinny raczej zająć się zmywaniem garów a nie jeżdżeniem samochodami
O! to coś dla mnie :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Re: Wątek zmotoryzowanych :P

Postprzez qrczak » piątek, 18 lip 2008, 06:43

barmaid napisał(a):A ja nie lubię jak na mnie turyści trąbią jak się wciskam kaśkowozem ;p Są na wczasach, gdzie się tak spieszą ? Niech sobie poczekają nie ? :D


Na mnie jeden Poznaniak ostatnio trąbił jak wpuszczałem ludzi i go przewiozłem prędkością 20 km/h przez miasto. Chłop aż się gotował w samochodzie, ale może przestanie trąbić na innych. W tym roku poza jednym dniem kiedy wracałem z pracy godzinę jest spokój.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Wątek zmotoryzowanych :P

Postprzez barmaid » piątek, 18 lip 2008, 13:43

padalec napisał(a):kobiety powinny raczej zająć się zmywaniem garów a nie jeżdżeniem samochodami


W zasadzie to się z Tobą padalec zgadzam ... ale co ja na to poradzę, że mam zmywarkę ? :lol:
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Re: Wątek zmotoryzowanych :P

Postprzez PIOTRGAN » środa, 27 sie 2008, 08:29

Ronda panie ronda Do końca roku będzie masakra
Avatar użytkownika
PIOTRGAN
Ważniak
 
Posty: 250
Dołączył(a): środa, 23 lis 2005, 22:06
Lokalizacja: Z POD MIASTA

Re: Wątek zmotoryzowanych :P

Postprzez barmaid » piątek, 19 wrz 2008, 09:10

Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Re: Wątek zmotoryzowanych :P

Postprzez cushu » piątek, 19 wrz 2008, 21:29

Widziałem wojskowe siatki, które rozwijały się jak kolczatka, wplątywały w koła i je blokowały zatrzymując pojazd jak podczas ostrego hamowania... oczywiście na Discovery Chanel :lol:
ale o czymś takim jeszcze nie słyszałem... ciekawe ile radiowozów porozbijają podczepiając do nich coś takiego :wink:
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Re: Wątek zmotoryzowanych :P

Postprzez Koala » poniedziałek, 29 wrz 2008, 19:40

ale sie dzis nastałem w korkach...

Poznań w godzinach szczytu tylko na pieszo
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Re: Wątek zmotoryzowanych :P

Postprzez Peny » poniedziałek, 29 wrz 2008, 21:51

Koala napisał(a):ale sie dzis nastałem w korkach...

Poznań w godzinach szczytu tylko na pieszo


niekoniecznie. tramwaj to tez rozwiazanie zdecydowanie najszybsze w korkach.
Albo jazda na skroty.. i na pomarańczowych :)
i omijaj remontowane ulice, ktorych troche sie tu nazbieralo ostatnio.. poza tym jest luzik :twisted:

to napisalam ja, poznaniara :lol:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości