

Nie to zebym byl natretny, ale czy w najblizszym czasie TKK szykuje dla nas moze jakas niespodzianke w postaci podwyzszenia transferow czy czegokolwiek innego ?rotter napisał(a):Apropo zmianNie to zebym byl natretny, ale czy w najblizszym czasie TKK szykuje dla nas moze jakas niespodzianke w postaci podwyzszenia transferow czy czegokolwiek innego ?
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości