FiDo napisał(a):bezAMBICJI napisał(a):Mój to chyba nikomu nie sprawi problemu
w polaczeniu ze statusem to taka deprecha troche
aj, nie statusem tylko podpisem..
FiDo napisał(a):bezAMBICJI napisał(a):Mój to chyba nikomu nie sprawi problemu
w polaczeniu ze statusem to taka deprecha troche
FiDo napisał(a):FiDo napisał(a):bezAMBICJI napisał(a):Mój to chyba nikomu nie sprawi problemu
w polaczeniu ze statusem to taka deprecha troche
aj, nie statusem tylko podpisem..
bezAMBICJI napisał(a):w pewnym sensie masz racje ale trafniej było by ból po niespełnionych marzeniach
FiDo napisał(a):
hah, ile to masz lat kolezanko, ze takie przykre rzeczy stwierdzasz? na pewno zycie Cie jeszcze nie raz zaskoczy
...być może masz racje, ale nie wszystkie marzenia da się zrealizować...na szczęście są już nowe do których spełnienia warto dążyć 
bezAMBICJI napisał(a):na szczęście są już nowe do których spełnienia warto dążyć
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 10 gości