Nasze avatary...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Re: Nasze avatary...

Postprzez FiDo » wtorek, 8 lip 2008, 22:13

FiDo napisał(a):
bezAMBICJI napisał(a):Mój to chyba nikomu nie sprawi problemu :P


w polaczeniu ze statusem to taka deprecha troche :shock:


aj, nie statusem tylko podpisem..
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Re: Nasze avatary...

Postprzez bezAMBICJI » środa, 9 lip 2008, 19:21

FiDo napisał(a):
FiDo napisał(a):
bezAMBICJI napisał(a):Mój to chyba nikomu nie sprawi problemu :P


w polaczeniu ze statusem to taka deprecha troche :shock:


aj, nie statusem tylko podpisem..



w pewnym sensie masz racje ale trafniej było by ból po niespełnionych marzeniach
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Re: Nasze avatary...

Postprzez FiDo » środa, 9 lip 2008, 20:54

bezAMBICJI napisał(a):w pewnym sensie masz racje ale trafniej było by ból po niespełnionych marzeniach


hah, ile to masz lat kolezanko, ze takie przykre rzeczy stwierdzasz? na pewno zycie Cie jeszcze nie raz zaskoczy
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Re: Nasze avatary...

Postprzez bezAMBICJI » środa, 9 lip 2008, 21:13

FiDo napisał(a):
hah, ile to masz lat kolezanko, ze takie przykre rzeczy stwierdzasz? na pewno zycie Cie jeszcze nie raz zaskoczy


wystarczająco ;) ...być może masz racje, ale nie wszystkie marzenia da się zrealizować...na szczęście są już nowe do których spełnienia warto dążyć :P
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Re: Nasze avatary...

Postprzez FiDo » środa, 9 lip 2008, 21:25

bezAMBICJI napisał(a):na szczęście są już nowe do których spełnienia warto dążyć :P


i o to chodzi
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości