Martius_galeria

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 6 lut 2007, 12:34

Martius skad te zdjecia? :> bo mi smaka nimi narobiles na wyprawe na narty :roll:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez mała_maupka » wtorek, 6 lut 2007, 13:21

Kasprowy Wierch, na Kocioł Goryczkowy
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez mała_maupka, łącznie edytowano 2 razy
mała_maupka
Rozgrzewa się
 
Posty: 24
Dołączył(a): niedziela, 4 lut 2007, 12:49

Postprzez Martius » wtorek, 6 lut 2007, 13:25

dokładnie , polecam fantastyczne warunki narciarskie :)
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez FiDo » wtorek, 6 lut 2007, 15:07

1 jest okej, ale malo dynamizmu. drugie bardziej mi sie podoba :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Martius » piątek, 21 mar 2008, 21:31

Ja ciągle żyje .
Przeprowadziłem dziś mały test nowego sprzętu .
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez rysio » sobota, 22 mar 2008, 12:29

dżiiizz ludzie - czemu wy do takich ponurych miejsc chodzicie...? i jeszcze zdjęcia tam robić?
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez HorHe » sobota, 22 mar 2008, 12:39

:) BO takie miejsce "coś przeżyło". Ma jakąś swoją historie. Fotograf ma to do siebie, że umie to zobaczyc. PONURE MIEJSCE - czyli fotografia cos wywołała. I o to chodzi :wink:
Avatar użytkownika
HorHe
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 23 maja 2007, 16:56

Postprzez rysio » sobota, 22 mar 2008, 17:57

HorHe napisał(a)::) BO takie miejsce "coś przeżyło". Ma jakąś swoją historie. Fotograf ma to do siebie, że umie to zobaczyc. PONURE MIEJSCE - czyli fotografia cos wywołała. I o to chodzi :wink:

jak dla mnie to są brednie - te tak zwane "takie" miejsca są nadzwyczaj często fotografowane przez początkujących fotografów chcących nadać swoim zdjęciom "artystycznego" powiewu... ale powtarzane w takiej ilości i przez tak wiele osób już wcale nie wywołują pożądanego efektu...
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez HorHe » sobota, 22 mar 2008, 23:40

rysio napisał(a):jak dla mnie to są brednie - te tak zwane "takie" miejsca są nadzwyczaj często fotografowane przez początkujących fotografów chcących nadać swoim zdjęciom "artystycznego" powiewu... ale powtarzane w takiej ilości i przez tak wiele osób już wcale nie wywołują pożądanego efektu...


Hmm... Na kursie fotografii w poznaniu zaprowadzono nas na jedych zajęciach pod duże , plastikowe kontenery na śmieci i kazano jako prace zaliczeniową zrobic jak najciekawsze zdjęcie.
To tylko przykład na to, ze nie do konca liczy sie miejsce, tylko to co fotografia ma przekazać.
Skoro dla Ciebie to brednie, to znaczy ze nie do konca jestes w temacie :)
Ale nie mowie tego z wyrzutami. Każdy ma swoje odczucia
Avatar użytkownika
HorHe
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 23 maja 2007, 16:56

Postprzez rysio » niedziela, 23 mar 2008, 03:35

stwierdzenie, że nie do końca jestem w temacie, może posłużyć za dowód, że uważasz, że bycie w temacie to trzymanie się zasad... jeśli to ma oznaczać bycie w temacie, to ja wolę nie być w temacie, wolę robić zdjęcia nie popisując się znajomością zasad...
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez HorHe » niedziela, 23 mar 2008, 09:49

rysio napisał(a):stwierdzenie, że nie do końca jestem w temacie, może posłużyć za dowód, że uważasz, że bycie w temacie to trzymanie się zasad... jeśli to ma oznaczać bycie w temacie, to ja wolę nie być w temacie, wolę robić zdjęcia nie popisując się znajomością zasad...


Nie chodzi o trzymanie sie zasad, tylko o to, ze czesto przesłanie zdjęcia ma dominować nad miejscem jego wykonania.
Ale rozumiem o co Ci chodzi i do Twojego zdania tez odnosze sie z szacunkiem :)
pozdrawiam
Avatar użytkownika
HorHe
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 23 maja 2007, 16:56

Postprzez Martius » niedziela, 23 mar 2008, 10:06

Mi nikt zasad nie wyznacza jestem indywidualistą w tej kwestii i nie idę na kompromis .
Jeżeli będę miał chęć pokazania czegoś jak ja to widzę to pójdę w miejsce w którym było już 1000 osób i zawsze zrobię coś inaczej . A fota u góry to i tak padaczka
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez rysio » niedziela, 23 mar 2008, 14:54

no racja. ale ja wolę zauważać więcej niż jeden rodzaj budynków, czy na dobrą sprawę jeden rodzaj czegokolwiek. dlatego wybaczcie zdziwienie moje na widok tysięcznego zdjęcia obdrapanch ścian i śmieci na podłodze...
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez HorHe » niedziela, 23 mar 2008, 21:12

Ja tylko dodam, ze wykonanie zdjęcia budynku bez obdrapanych ścian, czystego, "normalnego" bylo by jeszcze bardziej monotonne
Avatar użytkownika
HorHe
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 23 maja 2007, 16:56

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość