bo mi smaka nimi narobiles na wyprawe na narty 
HorHe napisał(a)::) BO takie miejsce "coś przeżyło". Ma jakąś swoją historie. Fotograf ma to do siebie, że umie to zobaczyc. PONURE MIEJSCE - czyli fotografia cos wywołała. I o to chodzi :wink:
rysio napisał(a):jak dla mnie to są brednie - te tak zwane "takie" miejsca są nadzwyczaj często fotografowane przez początkujących fotografów chcących nadać swoim zdjęciom "artystycznego" powiewu... ale powtarzane w takiej ilości i przez tak wiele osób już wcale nie wywołują pożądanego efektu...
rysio napisał(a):stwierdzenie, że nie do końca jestem w temacie, może posłużyć za dowód, że uważasz, że bycie w temacie to trzymanie się zasad... jeśli to ma oznaczać bycie w temacie, to ja wolę nie być w temacie, wolę robić zdjęcia nie popisując się znajomością zasad...
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości